Home Porównywarka telefonów. Porównaj smartfony Smartfony Apple Apple iPhone XS Max

Apple iPhone XS Max

Porównaj

Smartfon Apple iPhone XS Max pojawił się na rynku w drugiej połowie 2018 roku. Stosunkowo nowy model, który bardzo pozytywnie prezentuje się pod względem specyfikacji technicznej. Producent postanowił, że całość będzie oparta na systemie operacyjnym iOS 12. Urządzenie posiada pokaźny wyświetlacz o przekątnej 6.46 cala. Rozdzielczość to 1242 x 2688 px, a został wykonany w technologii OLED. Ponadto zajmuje niespełna 85% przedniego panelu.

Apple iPhone XS Max – 3 warianty pamięci

Wykorzystanym procesorem do sterowania całym układem jest autorski Apple A12 posiadający 6 rdzeni. Wsparto go 4 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o ilość pamięci wbudowanej to mamy tutaj do wyboru kilka wariantów – 64, 256 oraz 512 GB. Na pewno każdy będzie w stanie wybrać taką pojemność, aby była dla niego jak najbardziej odpowiednia. Niestety jak to zawsze w przypadku telefonów od Apple nie możemy wykorzystać karty pamięci. Przejdźmy teraz do aparatów – mamy do dyspozycji podwójny aparat główny o matrycach 2×12 Mpix wraz z lampą błyskową LED. Do tego jest oczywiście jeszcze przednia kamerka do selfie, która został umieszczona w niewielkiej górnej ramce urządzenia i ma matrycę 7 Mpix.

Apple iPhone XS Max – Dual SIM nie dla wszystkich

Warto wspomnieć również o tym, iż producenci wydali na rynek wersję Dual SIM, dzięki czemu możemy korzystać z dwóch kart SIM jednocześnie jednak jest ona dostępna tylko i wyłącznie w Chinach. Zastosowana bateria ma pojemność 3180 mAh i co najważniejsze wspiera szybkie ładowanie. To jednak nie wszystko, bo możemy ją naładować również przy pomocy ładowarki indukcyjnej w technologii Qi. Jest w stanie zapewnić nam całkiem długi czas pracy na jednym ładowaniu. Co więcej telefon jest wodo oraz pyło odporny co zostało potwierdzone certyfikatem IP68. Dokładne wymiary smartfona to 157.5 x 77.4 x 7.7 mm, a jego waga wynosi 208 g. Jeśli chodzi o cenę to chcąc stać się jego posiadaczem musimy wydać ponad 5000 zł.

Opinie

Nie ma jeszcze opinii użytkowników

Oceń “Apple iPhone XS Max” jako pierwszy

Your email address will not be published.

x