Pokemon GO: Magmar Community Day już w ten weekend!

Zobacz także

Premiera Samsung Galaxy S21 już w styczniu. Co wiemy o smartfonie?

Na nowe smartfony koreańskiego giganta oczekiwaliśmy zazwyczaj do lutego, jednak premiera Samsung Galaxy S21 nadejdzie znacznie szybciej. Jak donoszą...

Premiera Snapdragon 875 już w grudniu. Co wiemy o procesorze?

Już 1 grudnia będzie miała miejsce światowa premiera Snapdragon 875. To chipset, który w najbliższych miesiącach pojawi się we...

HOME Event w Pokemon GO potrwa do 23 listopada!

HOME Event nadchodzi! Tydzień temu nastąpiła migracja Pokemon GO z Pokemon HOME. To aplikacja Nintendo pozwalająca zarządzać kolekcją Pokemonów...

Już w najbliższy weekend odbędzie się Magmar Community Day! Listopad 2020 przyniósł więc graczom Pokemon GO dwa Dni Społeczności. Tydzień po złapaniu Electabuzza będziemy mieli okazję na uzupełnienie kolekcji ognistym Pokemonem. Co musimy zrobić?

Z artykułu na temat Community Day listopad 2020 w Pokemon GO dowiesz się:

 1. Co czeka nas podczas Magmar Community Day?
 2. Jak świętowaliśmy Electabuzz Community Day?
 3. Kiedy przypadły Dni Społeczności Pokemon GO w listopadzie?

Co Niantic przygotował na Magmar Community Day?

Magmar Community Day odbędzie się w sobotę, a nie jak ubiegłotygodniowy event w niedzielę. Dwa różne dni weekendu przeznaczone na Dzień Społeczności to miły ukłon w stronę miłośników najpopularniejszej gry mobilnej na świecie, którzy jeden z nich mogliby mieć zajęty. Miejsce w kalendarzu na przygodę z Magmarem w roli głównej musimy przygotować 21 listopada między godz. 11.00 a 17.00, a więc mniej więcej w środku HOME Event, innego świetnego wydarzenia w Pokemon GO w tym tygodniu.

Co przewidział Niantic na Magmar Community Day?

 • W trakcie drugiego Community Day na listopad 2020 częściej pojawiał się będzie Magmar do złapania “na dziko”, dla szczęściarzy również w wersji Shiny.
 • Ewoluowanie Magmara w Magmortara trakcie eventu lub maksymalnie dwie godziny po nim zapewni nam specjalną zdolność Thunderbolt.
 • Z 2-kilometrowych Jajek wykluwał będzie się Magby.
 • 1/4 normalnego dystansu potrzebna będzie do wyklucia Jajek umieszczonych w Inkubatorach podczas trwania eventu.
 • Aktywowane podczas Magmar Community Day Incense’y będą działały przez trzy godziny.
 • Wszyscy gracze dostaną dostęp do Timed Research oraz Field Research przygotowanych specjalnie na event.
 • Dodatkowo chętni kupią w sklepie mikrotransakcyjnym Special Research z historią “No Match for Magmar”. Jego cena wynosi równowartość 1 dolara w lokalnej walucie.
 • Również drugi listopadowy Community Day w Pokemon GO zaoferuje specjalny box za 1,280 PokéCoins, w którym znajduje się Elite Fast TM, trzy Super Inkubatory, trzy Incense’y oraz 30 Ultra Balls.

Co robiliśmy podczas Electabuzz Community Day?

Jako pierwszy odbył się jednak w tym miesiącu Electabuzz Community Day. Przypadł on na niedzielę 15 listopada i standardowo dla eventów z tego cyklu trwał od godz. 11.00 do godz. 17.00 czasu polskiego. Jak łatwo domyślą się nawet osoby, które z Pokemon GO nie mają wiele wspólnego, do złapania mieliśmy Pokemona związanego z elektrycznością.

Jakie atrakcje zaplanował Niantic dla graczy podczas Electabuzz Community Day?

 • Electabuzz częściej pojawiał się do złapania “na dziko”, a szczególni farciarze liczyć mogli nawet na jego wersję Shiny.
 • Jeśli w trakcie eventu lub maksymalnie dwie godziny po nim ewoluowaliśmy Electabuzza w Electivire’a, dostawał on specjalną zdolność Flamethrower.
 • Z 2-kilometrowych Jajek wykluwał się Elekid.
 • Jajka w Inkubatorach potrzebowały tylko 1/4 normalnego dystansu na wyklucie.
 • Aktywowane podczas pierwszego Community Day na listopad 2020 Incense’y trwały przez trzy godziny.
 • Dostępny był specjalnie przygotowany Timed Research oraz Field Research dla wszystkich graczy.
 • Dodatkowo chętni mieli możliwość nabycia w sklepie mikrotransakcyjnym Special Research z historią “Electric for Electabuzz”. Kosztował on równowartość 1 dolara w lokalnej walucie.
 • Ponadto na pierwszy listopadowy Community Day w Pokemon GO przygotowany został specjalny box za 1,280 PokéCoins, w którym po wydaniu tej dość pokaźnej kwoty dostaliśmy Elite Fast TM, trzy Super Incubators, trzy Incense’y oraz 30 Ultra Balls.

  Kiedy gracze Pokemon GO zbierali się na Community Day w listopadzie 2020?

  Gracze przyzwyczajeni do standardowych Dni Społeczności mogli czuć się zaskoczeni. Niantic ogłosił, że w listopadzie tego roku gracze Pokemon GO będą mieli okazję uczestniczyć w dwóch eventach z niezwykle lubianej serii Community Day.

  Na kiedy zaplanowany został jeden i drugi Pokemon GO Community Day na listopad 2020?

  • niedziela 15 listopada 2020 r. od godz. 11.00 do godz. 17.00 czasu polskiego
  • sobota 21 listopada 2020 r. od godz. 11.00 do godz. 17.00 czasu polskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Premiera Samsung Galaxy S21 już w styczniu. Co wiemy o smartfonie?

Na nowe smartfony koreańskiego giganta oczekiwaliśmy zazwyczaj do lutego, jednak premiera Samsung Galaxy S21 nadejdzie znacznie szybciej. Jak donoszą...

Premiera Snapdragon 875 już w grudniu. Co wiemy o procesorze?

Już 1 grudnia będzie miała miejsce światowa premiera Snapdragon 875. To chipset, który w najbliższych miesiącach pojawi się we flagowych smartfonach czołowych marek. Qualcomm...

HOME Event w Pokemon GO potrwa do 23 listopada!

HOME Event nadchodzi! Tydzień temu nastąpiła migracja Pokemon GO z Pokemon HOME. To aplikacja Nintendo pozwalająca zarządzać kolekcją Pokemonów z różnych gier (m.in ubiegłorocznego...

Premiera Xiaomi Mi 11 już wkrótce. Co mówią plotki?

Chińskie portale technologiczne lubują się w plotkach, a dzięki nim wiemy już, co może przynieść premiera Xiaomi Mi 11. Ponoć smartfon ma pojawić się...

Nagrywanie rozmów na telefonie? Opcje na Androida oraz iPhone’a

Nagrywanie rozmów na telefonie to przydatna opcja. Niestety, zarówno na iPhone’ach, jak i smartfonach z Androidem, z roku na rok mamy z tym coraz...

Powiązane artykuły