Smartfony OnePlus

Za rok założenia marki OnePlus uważa się rok 2013, a dokładniej było to 16 grudnia. Założycielem jest były wiceprezes Oppo Pete Lau i Carla Pei. Jeśli już o tym wspominamy to warto wiedzieć, że jest ona właśnie częścią marki Oppo. OnePlus to światowy producent od lipca 2018 roku i na ten moment zajmuje się dystrybucją swoich urządzeń do 34 krajów na całym świecie. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w budynku Tairan w mieście Chegongmiao.

Wysoka jakość połączona z niską ceną

Cel tego przedsięwzięcia był jeden od samego początku. Producentowi chodziło przede wszystkim o to, aby wprowadzić na rynek model telefonu, który będzie cechował się nie tylko wysoką jakością, ale także powinien być tańszy niż inne modele w podobnej kategorii. Z drugiej strony producentowi zależy na tym, aby klienci nie byli zadowoleni urządzeniami z niższej półki od innych firm. Uważa, że sukces zostanie osiągnięty wtedy, gdy użytkownicy będą zadowoleni ze smartfonów podczas codziennego korzystania. Każdy wydany produkt przez markę OnePlus oparty jest na systemie Android, a dzięki współpracy z ROM CyanogenMod znaki towarowe mogą być używane również poza granicami Chin. Pierwszym smartfonem wydanym przez wspomnianą markę był OnePlus One, a jego prezentacja miała miejsce 23 kwietnia 2014 roku.

Kierowca rajdowy w firmie

Co ciekawe od dnia 9 marca 2014 roku firma postanowiła poszerzyć swoją działalność na terenie całej Unii Europejskiej. Niezwykle ciekawe i interesujące wydarzenie przynajmniej dla niektórych miało miejsce w kwietniu również 2014 roku, ponieważ to właśnie wtedy spółka zdecydowana się na zatrudnienie Hana Hana, czyli kierowcy rajdowego. Dzięki temu możliwa była sprzedaż wszystkich produktów OnePlus w Chinach kontynentalnych. Warto wspomnieć, że jeszcze na początku istnienia marki mogła się ona spotkać z dość wyraźną krytyką, ponieważ obsługa klienta była na bardzo niskim poziomie. Zmieniło się to w roku 2017 kiedy to firma utworzyła centrum obsługi klienta w Stanach Zjednoczonych, Europie oraz Azji. Była tam również możliwość naprawy uszkodzonego urządzenia. Od tamtej pory z obsługą klienta i innymi sprawami związanymi ze smartfonami nie ma już żadnych problemów.

Marka OnePlus z czasem się rozwija, a jej produkty zyskują na popularności. Zainteresowanie wśród konsumentów jest bardzo duże i z roku na rok wzrasta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

x

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34