• Operatorzy

Virgin Mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Internet mobilny na kartę czy abonament? Jak dobrać najtańsze rozwiązanie?

W jakich sytuacjach sprawdza się Internet mobilny? Niewątpliwą zaletą Internetu mobilnego jest wspomniana we wstępie możliwość korzystania z niego w...

Jak pobrać zdjęcia z Instagrama?

Jeśli jesteś miłośnikiem Instagrama i chcesz pobrać swoje ulubione zdjęcia lub filmy, nie jesteś sam. Wiele osób chce zachować...

W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela?

Uniwersum Marvela to jedno z największych i najbardziej znanych na świecie komiksowych uniwersów. W ciągu ostatnich kilku lat wiele...

Viaplay za darmo. Jak bezpłatnie oglądać?

Jak oglądać Viaplay za darmo? Okazuje się, że entuzjaści sportowych emocji (w tym sezonie Bundesliga, Liga Europy oraz Liga...

Mobilny internet w podróży – czym jest roaming?

Komunikacja z bliskimi i przyjaciółmi to ważny element wakacji za granicą. Wyjeżdżając do innego kraju, musimy mieć pewność, że...
- Reklama -

Virgin Mobile jest największą marką wirtualnej telefonii komórkowej na świecie. Zasięg tej sieci zapewniają odbiorniki Play, T-Mobile i Orange. W tym artykule przedstawimy ofertę Virgin Mobile na kartę, w abonamencie, podpowiemy jak skontaktować się z operatorem i przytoczymy opinie klientów na temat tej sieci.

Virgin Mobile – opinie

Najlepszą opinią Virgin Mobile cieszy się wśród klientów przenoszących się z większych sieci. Doceniają oni “zwyczajność” oferty, z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w standardzie. Elastyczność wynikająca z płacenia za wykorzystany internet w przypadku najtańszego abonamentu nie wiąże się dodatkowo z niezrozumiałymi zasadami naliczania transferu, a taki zarzut często przewija się w opiniach dotyczących innych mniejszych operatorów.

Negatywne komentarze rzadko jak na operatora wirtualnego dotyczą słabego zasięgu czy wolnego internetu. Wynikać może to z korzystania z nadajników aż trzech sieci: Play, T-Mobile oraz Orange. Nagminnie powtarzają się za to opinie, w myśl których naprawdę trudno skontaktować się w Virgin Mobile z Biurem Obsługi Klienta. Kiedy zaś sztuka ta się uda, rozwiązywanie pozornie prostych problemów może trwać nawet kilka dni.

Virgin Mobile – abonament

KOSZTROZMOWYSMS-y i MMS-yINTERNETZOBOWIĄZANIEOFERTA
14 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU1 GB = 1 ZŁBRAKSPRAWDZAM
29 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU30 GB2 LATASPRAWDZAM
39 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU40 GB2 LATASPRAWDZAM

- Reklama -

Virgin Mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

 • Abonament bezterminowy – za 14 złotych otrzymujemy nielimitowane SMS-y i rozmowy. Koszt MMS-a to 25 gr. W ramach tego pakietu płacimy za internet według zużycia, 1 zł za 1 GB, maksymalnie do 15 zł.
 • Abonament na 24 miesiące – za 29 zł otrzymamy nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy. Pakiet transmisji danych w tej ofercie to 30 GB. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są darmowe.
 • Abonament na 24 miesiące – za 39 zł otrzymamy darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są darmowe.

Z wszystkich powyższych ofert mogą skorzystać też firmy. Kwoty podane uwzględniają zniżkę w wysokości 5 złotych za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury oraz 5 złotych za udzielenie zgód marketingowych.

Virgin Mobile – telefony

Na chwilę obecną do żadnej z ofert abonamentowych Virgin Mobile nie możemy dobrać telefonu na raty dopisywane do comiesięcznych opłat za plan taryfowy.

Virgin Mobile – na kartę

Virgin Mobile na kartę pozwala skorzystać z następujących pakietów:

 • Pakiet #GIGADAJE 7 – jest to pakiet na 7 dni. Za 7 złotych otrzymujemy 3 GB internetu, nielimitowane SMS-y i rozmowy. Koszt MMS-a to 25 gr.
 • Pakiet #MINI 9 – za 9 zł miesięcznie otrzymujemy 300 SMS-ów, 300 minut na rozmowy oraz 1GB internetu. Koszt MMS-a to 25 gr.
 • Pakiet #GIGAMAKS – za 25 złotych otrzymamy nielimitowane SMS, MMS-y, rozmowy oraz 15 GB internetu.
 • Pakiet #GIGADAJE – pakiet kosztujący 30 zł oferuje nam 30 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Virgin Mobile – internet

Virgin Mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • VIRGIN NET 60 – 60 GB internetu za 25 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 30 zł dla osób bez abonamentu.
 • VIRGIN NET 120 – 120 GB internetu za 35 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 40 zł dla osób bez abonamentu.
 • VIRGIN NET 220 – 220 GB internetu za 45 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 50 zł dla osób bez abonamentu.

Kwoty podane uwzględniają zniżkę w wysokości 5 złotych za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury oraz 5 złotych za udzielenie zgód marketingowych.

Virgin Mobile – kontakt

Jak skontaktować się z Virgin Mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

 • strona internetowa – virginmobile.pl
 • infolinia Virgin Mobile – 799 555 222
 • adres korespondencyjny – Virgin Mobile Polska Sp. z.o.o. ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

Najnowsze artykuły

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet – promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Pokemon GO: eventy na grudzień 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na grudzień 2021 roku? Ten miesiąc przyniesie okazje na zyskanie najlepszych Pokemonów w grze, co nastraja pozytywnie na...

Pokemon GO: Community Day na grudzień 2021

Producenci Pokemon GO ujawnili informacje na temat Community Day na grudzień 2021. Zgodnie z tradycją otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów Dni Społeczności z minionych...

Powiązane artykuły

x