• Operatorzy
 • O nas
- Reklama -

Virgin Mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Najtańszy abonament komórkowy 2021

Najmniej zapłacimy w sieci Otvarta, ale opinie na jej temat są mocno mieszane, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi...

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...
- Reklama -

Virgin Mobile jest największą marką wirtualnej telefonii komórkowej na świecie. Zasięg tej sieci zapewniają odbiorniki Play, T-Mobile i Orange. W tym artykule przedstawimy ofertę Virgin Mobile na kartę, w abonamencie, podpowiemy jak skontaktować się z operatorem i przytoczymy opinie klientów na temat tej sieci.

Virgin Mobile – opinie

Najlepszą opinią Virgin Mobile cieszy się wśród klientów przenoszących się z większych sieci. Doceniają oni “zwyczajność” oferty, z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w standardzie. Elastyczność wynikająca z płacenia za wykorzystany internet w przypadku najtańszego abonamentu nie wiąże się dodatkowo z niezrozumiałymi zasadami naliczania transferu, a taki zarzut często przewija się w opiniach dotyczących innych mniejszych operatorów.

Negatywne komentarze rzadko jak na operatora wirtualnego dotyczą słabego zasięgu czy wolnego internetu. Wynikać może to z korzystania z nadajników aż trzech sieci: Play, T-Mobile oraz Orange. Nagminnie powtarzają się za to opinie, w myśl których naprawdę trudno skontaktować się w Virgin Mobile z Biurem Obsługi Klienta. Kiedy zaś sztuka ta się uda, rozwiązywanie pozornie prostych problemów może trwać nawet kilka dni.

Virgin Mobile – abonament

KOSZTROZMOWYSMS-y i MMS-yINTERNETZOBOWIĄZANIEOFERTA
14 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU1 GB = 1 ZŁBRAKSPRAWDZAM
29 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU30 GB2 LATASPRAWDZAM
39 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU40 GB2 LATASPRAWDZAM

Virgin Mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

 • Abonament bezterminowy – za 14 złotych otrzymujemy nielimitowane SMS-y i rozmowy. Koszt MMS-a to 25 gr. W ramach tego pakietu płacimy za internet według zużycia, 1 zł za 1 GB, maksymalnie do 15 zł.
 • Abonament na 24 miesiące – za 29 zł otrzymamy nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy. Pakiet transmisji danych w tej ofercie to 30 GB. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są darmowe.
 • Abonament na 24 miesiące – za 39 zł otrzymamy darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu. Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi są darmowe.

Z wszystkich powyższych ofert mogą skorzystać też firmy. Kwoty podane uwzględniają zniżkę w wysokości 5 złotych za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury oraz 5 złotych za udzielenie zgód marketingowych.

Virgin Mobile – telefony

Na chwilę obecną do żadnej z ofert abonamentowych Virgin Mobile nie możemy dobrać telefonu na raty dopisywane do comiesięcznych opłat za plan taryfowy.

Virgin Mobile – na kartę

Virgin Mobile na kartę pozwala skorzystać z następujących pakietów:

 • Pakiet #GIGADAJE 7 – jest to pakiet na 7 dni. Za 7 złotych otrzymujemy 3 GB internetu, nielimitowane SMS-y i rozmowy. Koszt MMS-a to 25 gr.
 • Pakiet #MINI 9 – za 9 zł miesięcznie otrzymujemy 300 SMS-ów, 300 minut na rozmowy oraz 1GB internetu. Koszt MMS-a to 25 gr.
 • Pakiet #GIGAMAKS – za 25 złotych otrzymamy nielimitowane SMS, MMS-y, rozmowy oraz 15 GB internetu.
 • Pakiet #GIGADAJE – pakiet kosztujący 30 zł oferuje nam 30 GB internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Virgin Mobile – internet

Virgin Mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • VIRGIN NET 60 – 60 GB internetu za 25 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 30 zł dla osób bez abonamentu.
 • VIRGIN NET 120 – 120 GB internetu za 35 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 40 zł dla osób bez abonamentu.
 • VIRGIN NET 220 – 220 GB internetu za 45 zł dla osób, które mają abonament w Virgin Mobile lub 50 zł dla osób bez abonamentu.

Kwoty podane uwzględniają zniżkę w wysokości 5 złotych za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury oraz 5 złotych za udzielenie zgód marketingowych.

Virgin Mobile – kontakt

Jak skontaktować się z Virgin Mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

 • strona internetowa – virginmobile.pl
 • infolinia Virgin Mobile – 799 555 222
 • adres korespondencyjny – Virgin Mobile Polska Sp. z.o.o. ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku,...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

Powiązane artykuły