• O nas
- Reklama -

Pokemon GO: eventy na wrzesień 2021 roku

Zobacz także

Najtańszy abonament komórkowy 2021

Najmniej zapłacimy w sieci Otvarta, ale opinie na jej temat są mocno mieszane, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi...

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...
- Reklama -

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku? Wraz z początkiem Season of Mischief możemy liczyć na dużo knucia i spiskowania. Sprawdź nowe i powracające wydarzenia, które będą nam towarzyszyły przez cały najbliższy miesiąc. 

Eventy w Pokemon GO na wrzesień 2021

Pierwsze miesiące tego roku były przeładowane eventami, ale producenci gry poszli po rozum do głowy i w kolejnych kwartałach znacznie lepiej stopniują napięcie. Mimo iż nadal mamy ręce pełne roboty, zdecydowanie nie czuć przesytu grą. Jakie wydarzenia w Pokemon GO zaplanowano na wrzesień 2021 roku?

5 września – Hoopa’s Arrival

W niedzielę 5 września 2021 roku od 11:00 do 17:00 rozgrywał będzie się powitalny event nowego Pokemona w grze. Będzie nim Hoopa. Co godzinę rotowały będą możliwe do złapania Pokemony (raz Psychic, a raz Ghost), odbędzie się Collection Challenge i nie zabraknie zadań ze Special Research oraz Field Research.

8-13 września – Psychic Spectacular

Kolejny, nieujawniony jeszcze Pokemon zadebiutuje podczas tygodnia ze stworkami typu Psychic. Event rozgrywający się od 10:00 w środę 8 września do 20:00 w poniedziałek 13 września pozwoli jednak także na powrót kilku znanych twarzy!

19 września – Oshawott Community Day

Organizowany każdego miesiąca i lubiany przez graczy Community Day tym razem postawi w roli głównej Oshawotta. W tym miesiącu warto zarezerwować niedzielę i stałe godziny: od 11:00 do 17:00.

21-28 września – Fashion Week

Chociaż dla jednych dodatki kosmetyczne są kompletnie nieistotnym fragmentem gry, w Pokemon GO grają również modnisie. Ich święto potrwa od 10:00 we wtorek 21 września do 20:00 we wtorek 28 września. Nie wiemy, czy liczyć można na debiut całkowicie nowych Pokemonów, ale z pewnością dołożymy kilka klasycznych stworków w nowych wdziankach!

Wrzesień odświeży też stałe aktywności w Pokemon GO

Wśród atrakcji przewidzianych dla graczy Pokemon GO na wrzesień 2021 nie mogło zabraknąć zestawu stałych eventów, które powracają każdego miesiąca, a czasami nawet tygodnia. Czego dokładnie oczekiwać możemy tym razem?

  • Giovanni Special Research – ostatnimi czasy boss Team GO Rocket był widziany nieco mniej i nie wiadomo, czy można liczyć na jego pojawienie się tym razem. Z pewnością warto będzie jednak zwalczać jego pachołków.
  • GO Battle League – wraz z początkiem nowego kwartału (oczywiście tylko w świecie gry) możemy liczyć także na start kolejnego sezonu GO Battle League, w którym mierzyć można siłę wytrenowanych przez siebie Pokemonów w potyczkach z innymi graczami.
  • Rajdy – rotujące raz w tygodniu i zapewniające nieprzerwany dostęp do tak lubianych walk z potężnymi bossami. We wrześniu będziemy mierzyli się z Lugią oraz stworkami regionalnymi.
  • Research Breakthrough – we wrześniu 2021 roku za każde siedem dni wykonywania Field Research oprócz standardowych nagród czeka nas spotkanie z Ditto!
  • Spotlight Hour – w tym miesiącu wtorków będzie cztery i tyle właśnie stworków przyniosą SH. Między 18 a 19 będziemy mogli złapać odpowiednią ilość następujących stworków: Spoink, Baltoy, Skitty, Alolan Meowth.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku,...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

Powiązane artykuły