• Porady
 • O nas

Internet za darmo – sprawdź promocje na styczeń 2021 roku!

Zobacz także

Premiera Samsunga Galaxy Note 20 FE osłodzi koniec linii?

Koniec linii Note jest dla entuzjastów koreańskiej technologii jedną z boleśniejszych plotek 2021 roku. Osłodzić ma ją ponoć premiera...

Smartfony 2021 – premiery i zapowiedzi nowych telefonów

W 2021 roku pojawią się na rynku nowe smartfony wszystkich wielkich graczy. Chociaż nie w każdym przypadku będziemy mieli...

Call of Duty Mobile – 1 sezon w 2021 roku to New Order

Call of Duty Mobile jest z nami od kilkunastu miesięcy. Fakt, że nieprzerwanie liczyć możemy na nowe atrakcje, nie...

Od czasu do czasu sieci komórkowe odpalają promocje, w ramach których otrzymać można internet za darmo. W styczniu 2021 roku pakiet 10 GB rozdaje Orange i Nju Mobile, a w Virgin Mobile wciąż trwa promocja na bezpłatne 100 GB dla abonentów oferty na kartę. Jak skorzystać z tych okazji?

Jakie sieci oferują obecnie promocje na internet za darmo? Sprawdź propozycje:

 1. ORANGE
 2. NJU MOBILE
 3. VIRGIN MOBILE
 4. AERO2

10 GB internetu za darmo oferuje obecnie Orange

Pierwszą siecią, która w 2021 roku ruszyła z promocją na internet za darmo, jest Orange. Będzie to jednorazowy strzał i długo nie potrwa, ale z pewnością trafi do rodzin zmuszonych spędzać szkolne ferie w domu. Na czym dokładnie polega propozycja pomarańczowego operatora?

Promocja na darmowy internet w Orange trwa do końca stycznia

Promocja na pakiet 10 GB internetu za darmo w Orange potrwa do 31 stycznia 2021 roku włącznie. Do końca miesiąca mamy czas na wysłanie SMS-a, dzięki którego aktywujemy dodatkowe gigabajty. Nie trzeba się spieszyć, gdyż nie ma w tym przypadku ograniczeń ilościowych. Skorzystają więc wszyscy, którzy skuszą się na tę ofertę.

Jak długo będzie można korzystać z bezpłatnego internetu? Na wykorzystanie 10 GB mamy równo 30 dni. Czas liczony jest od chwili aktywacji pakietu. Jeżeli wyślemy zatem SMS ze specjalnym kodem w ostatni dzień miesiąca, będziemy mieli cały luty darmowego internetu!

Kto skorzysta na najnowszej promocji?

Jednym z deklarowanych celów nowej promocji Orange jest wsparcie dla polskich rodzin, które z racji na trwającą pandemię zmuszone są do spędzania ferii w domowym zaciszu. Z tego powodu internet za darmo udostępniany jest możliwie szeroko. Z oferty skorzystają:

 • klienci indywidualni
 • klienci biznesowi
 • korzystający z Orange na kartę
 • posiadacze Orange Flex

Jak aktywować pakiet 10 GB internetu w Orange?

Co zrobić, aby aktywować internet za darmo w Orange?

 1. Otworzyć aplikację Wiadomości.
 2. Wpisać w treść SMS-a kod PAKIET10GB.
 3. Wysłać go na numer 80820.

Klienci Orange Flex ten sam kod powinni wpisać w aplikacji. Odpowiednie miejsce znajdą w zakładce “Kody Promocyjne”.

Ile 10 GB internetu kosztuje w Orange bez promocji?

Użytkownicy Orange na kartę oszczędzą dzięki promocji na internet za darmo 10 zł. Tyle właśnie kosztuje ich standardowo pakiet 10 GB, który aktywować mogą poprzez wysłanie SMS-a o treści AKT10 na numer 360. W stosunku do standardowej oferty w promocji wydłużony jest też okres ważności, ponieważ normalnie taki pakiet należy wykorzystać w 10 dni.

Analogiczną promocję z bezpłatnym pakietem internetu odpaliło Nju Mobile

Pod kątem zasad dotyczących promocji na darmowe 10 GB internetu Nju Mobile w ogóle nie różni się od swojej starszej siostry. Z oferty skorzystają do końca stycznia wszyscy klienci sieci. Nie jest to zależne od tego czy posiadają numer na kartę, czy związani są z wirtualnym operatorem stałymi płatnościami.

Dobrą wiadomość dla osób, które przyciągnięte zostały do sieci tanim abonamentem w przypadku niewykorzystania należnego internetu, stanowi priorytet bezpłatnego pakietu. Wykorzystywany jest bowiem w pierwszej kolejności. Warto jednak pamiętać, że dodatkowe gigabajty nie działają w roamingu.

Jak aktywować pakiet 10 GB internetu za darmo w Nju Mobile?

Aby skorzystać z bezpłatnego przesyłu danych do 10 GB w Nju Mobile należy:

 1. Otworzyć aplikację Wiadomości.
 2. Wpisać w treść SMS-a kod PAKIET10GB.
 3. Wysłać go na numer 80955.

W Virgin Mobile na kartę dostaniesz w promocji dodatkowe 100 GB

Dość standardową praktyką telekomów jest oferowanie atrakcyjniejszych warunków głównie nowym klientom. Nie inaczej jest z promocją Virgin Mobile, w której aż do wiosny ubiegać można się o dodatkowe 100 GB internet. Warunkiem jest nabycie starteru z oferty na kartę. Przyjrzyjmy się dokładniej warunkom akcji “100GB internetu za darmo do wiosny”.

Promocja Virgin Mobile trwa do końca marca

Według regulaminu promocyjny pakiet włączyć można od 1 grudnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku. Bonusowy transfer zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a aktywacyjnego. Niestety, koniec ważności nie liczy się od momentu aktywacji, lecz został ustalony z góry.

Ze skorzystaniem z oferty Virgin Mobile warto się pospieszyć. 100 GB to naprawdę sporo transferu, a pakiet będzie aktywny tylko do końca promocji, czyli 31 marca 2021 roku. Później transmisja danych rozliczana jest na podstawie standardowego cennika.

Do kogo skierowana jest ta oferta?

Niestety, oferta na bezpłatny pakiet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów sieci. I to nie wszystkich, bowiem z darmowego internetu skorzystają wyłącznie abonenci Virgin Mobile na kartę. Jak wirtualny operator definiuje nowego klienta?

O bonusowy transfer mogą ubiegać się ci, którzy aktywowali swój numer w Virgin pomiędzy 1 grudnia 2020 roku a 31 marca 2021 roku.

Jak otrzymać 100 GB internetu za darmo w Virgin Mobile?

Sposób na otrzymanie darmowego internetu w Virgin Mobile jest prosty. Aby uzyskać pakiet 100 GB, należy:

 1. Do 31.03.2021 r. kupić starter Virgin Mobile na kartę przez internet lub w punkcie partnerskim.
 2. Aktywować kartę poprzez wykonanie pierwszego połączenia.
 3. Wpisać kod *222*100# albo aktywować promocję na koncie Virgin w internecie lub aplikacji mobilnej.

Ile oszczędzimy dzięki tej okazji?

Skorzystanie z tej promocji to naprawdę spora oszczędność. Największym pakietem internetu, który nabyć można w Virgin Mobile na kartę, jest pakiet 10 GB kosztujący 25 zł i ważny przez miesiąc. Gdybyśmy chcieli nabyć 100 GB (choć dla przeciętnego użytkownika smartfona będzie to zdecydowanie zbyt wiele), musielibyśmy więc wydać 250 zł!

Nieograniczony internet za darmo otrzymamy w Aero2

Udostępnienie darmowego internetu na całej kuli ziemskiej ogłaszało już wielu technologicznych magnatów, jednak za każdym razem występowało pewne “ale”. Podobnie jest z bezpłatnym internetem Aero2, który wymaga zamówienia specjalnej karty SIM i jest mocno ograniczony technologicznie. Do jakiego stopnia?

Cóż, mowa tu o maksymalnej prędkości transmisji danych rzędu 512 kb/s, dodatkowo przerywanej po 60 minutach od nawiązania połączenia. Słowo “bezpłatny” również nie jest do końca zgodne z prawdą, ponieważ na wstępie będziemy musieli zapłacić 20 zł za samą kartę, a także 14 zł za jej wysyłkę.

Jak uzyskać internet za darmo w Aero2?

Aby dostać możliwość korzystania z darmowego internetu Aero2 należy:

 1. Wypełnić formularz na stronie Aero2.
 2. W ciągu 30 dni opłacić kartę online lub za pomocą przelewu tradycyjnego (na dwa różne konta!).
 3. Przesłać potwierdzenie przelewu online lub pocztą.
 4. Osobiście podpisać umowę przyniesioną przez kuriera.
 5. Włożyć do telefonu dostarczoną kartę SIM.
 6. Zalogować się przy pomocy konfiguracji ze strony Aero2.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze artykuły

Smartfony 2021 – premiery i zapowiedzi nowych telefonów

W 2021 roku pojawią się na rynku nowe smartfony wszystkich wielkich graczy. Chociaż nie w każdym przypadku będziemy mieli...

Call of Duty Mobile – 1 sezon w 2021 roku to New Order

Call of Duty Mobile jest z nami od kilkunastu miesięcy. Fakt, że nieprzerwanie liczyć możemy na nowe atrakcje, nie zmieni się też w 2021...

Premiera Nokia 6.4 bez szału. Będzie 5G, ale kosztem specyfikacji

Producent należący do koncernu HMD Global zaplanował ponoć na 2021 rok co najmniej cztery telefony z modemem nowej generacji. Zbliżająca się premiera Nokia 6.4...

Premiera OnePlus 9 coraz bliżej. Poznaliśmy nowe szczegóły!

Rzadko który temat temat rozpala miłośników elektroniki jak premiery flagowców. Ich ujawnianie i wypuszczanie na rynek jest zazwyczaj owiane sporą tajemnicą. Nie inaczej przebiega...

Johto Celebration w Pokemon GO – rajdy, zadania i ewolucje

Zanim rozpocznie się Pokemon GO Tour: Kanto, mamy szansę świętować piątą rocznicę powstania gry z innymi regionami. We wtorek 26 stycznia 2021 roku rozpocznie...

Powiązane artykuły