• Operatorzy
  • O nas
- Reklama -

nju mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Games with Gold na lipiec 2021. Jakie gry już znamy?

Darmowe gry z abonamentu Xbox Live Gold zmieniają się co miesiąc. Na jakie tytuły możemy liczyć wśród Games with...

Pokemon GO: Team GO Rocket. Poznaj kontry na Grunts, Arlo, Cliff, Sierra i Giovanni

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w tym miesiącu? Giovanni Special Research na czerwiec 2021 przez pierwszą...

Netflix na lipiec 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem,...
- Reklama -

nju mobile to submarka usług telefonii komórkowej, która działa w ramach sieci Orange. Główną zaletą jej oferty jest elastyczność, jednak znajdziemy też opinie klientów, którzy nie są zadowoleni z usług od nju. Dowiedz się jak wygląda oferta nju mobile na kartę, na abonament oraz jak nawiązać kontakt z operatorem.

nju mobile– opinie

Pozytywne opinie na temat nju mobile przekazują przede wszystkim osoby lubiące optymalizować wydatki. Za sprawą elastycznego podejścia sieci zdyscyplinowani klienci mogą znacznie obniżyć rachunki dzięki oszczędnemu korzystaniu z przyznanych minut na rozmowy i SMS-y. Abonament w nju chwalą szczególnie ci, którzy nie korzystają zbyt często z telefonu, a chcą mieć jednocześnie stałą opcję na ewentualne zadzwonienie, napisanie czy awaryjne sprawdzenie czegoś w internecie mobilnym.

Wśród negatywów dotyczących usług tego operatora dominują komentarze osób, którym “uciekają” dodatkowe gigabajty internetu i przez to płacą ostatecznie więcej, niż estymowali pod koniec okresu rozliczeniowego. Poza tym niezadowoleni mogą być oczywiście klienci, w których miejscu zamieszkania czy pobytu niezbyt dobrze działa zasięg Orange, z którego infrastruktury korzysta nju mobile.

nju mobile – abonament

KOSZTROZMOWYSMS-y i MMS-yINTERNETZOBOWIĄZANIEOFERTA
19 ZŁBEZ LIMITU9 GR SMS, 19 GR MMS1-3 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
29 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU10-30 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
39 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU20-60 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
]

nju mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

  • Abonament za 19 zł miesięcznie w ramach którego otrzymasz nielimitowane rozmowy oraz od 1 GB (na start) do 3 GB (po 2 latach) internetu. Koszt SMS-a to 9 gr, a MMS-a 19 gr. Zapłacimy za nie maksymalnie 9 zł, a po przekroczeniu tej kwoty opłaty zostają zniesione.
  • Abonament za 29 zł miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz od 10 GB (na start) do 30 GB (po dwóch latach) internetu.
  • Abonament za 39 zł miesięcznie w którym znajdziesz od 20 GB (na start) do 60 GB (po 2 latach) internetu. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są darmowe.

Ilość transmisji danych do wykorzystania we wszystkich tych pakietach zależy od stażu i zwiększa się po pół roku, po roku i po dwóch latach.

Nju mobile pozwala również na dokupienie abonamentu w parze. Wiąże się to z dopłatą w wysokości 9 złotych do każdego z planów taryfowych. Istnieje również opcja dodania dodatkowego numeru do trio, jeśli posiadamy abonament w parze. Jego koszt to dodatkowe 9 złotych, jeśli chcemy powielić ofertę numeru głównego, lub dodatkowe 19 złotych, jeśli poza ofertą numeru głównego życzymy sobie dodatkowe 10 GB internetu.

nju mobile – telefony

nju mobile na chwilę obecną nie oferuje możliwości dokupienia telefonu do planów taryfowych i zaprasza w tym celu do sklepów Orange.

nju mobile – na kartę i MIX

nju mobile oferuje dwa pakiety miesięczne dostępne na kartę:

  • Starter za 19 zł w ramach którego otrzymamy darmowe rozmowy. Każdy SMS to koszt 9 gr, MMS 19 gr, a 1 MB wykorzystanego internetu kosztuje 19 gr.
  • Starter za 29 złotych, który oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz od 10 do 30 GB internetu.

Do każdego z pakietów możemy dokupić 31-dniowy pakiet internetowy 9 GB w cenie 9 zł miesięcznie. Co więcej, w ofercie nju mobile znajdziemy również innowacyjny pakiet dzienny w cenie 1,2 zł. W jego ramach otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 250-750 MB internetu. Jednorazowa opłata aktywacyjna za tę usługę to 6 zł.

nju mobile – internet mobilny

nju mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

nju internetowy – w cenie 29 zł za miesiąc otrzymasz 40 GB internetu na start. Po pół roku limit ten zostanie zwiększony do 80 GB, po roku do 100 GB, a po dwóch latach 120GB.
nju internet dodatkowy – w cenie 19 zł za miesiąc otrzymasz dodatkowe 20 GB internetu na start. Po pół roku będzie to dodatkowe 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach będzie to 60 GB.

nju mobile – kontakt

Jak skontaktować się z nju mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

  • strona internetowa – njumobile.pl
  • infolinia nju mobile (obsługa automatyczna) – *620
  • infolinia nju mobile (kontakt z doradcą) – *610 lub 690610610 lub 690300400
  • adres korespondencyjny – nju mobile, ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

Pokemon GO: Team GO Rocket. Poznaj kontry na Grunts, Arlo, Cliff, Sierra i Giovanni

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w tym miesiącu? Giovanni Special Research na czerwiec 2021 przez pierwszą...

Netflix na lipiec 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Pokemon GO: eventy na czerwiec 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na czerwiec 2021 roku? Motyw sezonowy zostanie przedstawiony wkrótce, a obecnie przebadać możemy bardziej szczegółowe atrakcje. Sprawdź nowe...

Raids w Pokemon GO na czerwiec 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na czerwiec 2021 roku,...

HBO GO na lipiec 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA] [UPDATE]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy nieoficjalnie z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany...

Powiązane artykuły