• Operatorzy
  • O nas
- Reklama -

nju mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem,...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz...
- Reklama -

nju mobile to submarka usług telefonii komórkowej, która działa w ramach sieci Orange. Główną zaletą jej oferty jest elastyczność, jednak znajdziemy też opinie klientów, którzy nie są zadowoleni z usług od nju. Dowiedz się jak wygląda oferta nju mobile na kartę, na abonament oraz jak nawiązać kontakt z operatorem.

nju mobile– opinie

Pozytywne opinie na temat nju mobile przekazują przede wszystkim osoby lubiące optymalizować wydatki. Za sprawą elastycznego podejścia sieci zdyscyplinowani klienci mogą znacznie obniżyć rachunki dzięki oszczędnemu korzystaniu z przyznanych minut na rozmowy i SMS-y. Abonament w nju chwalą szczególnie ci, którzy nie korzystają zbyt często z telefonu, a chcą mieć jednocześnie stałą opcję na ewentualne zadzwonienie, napisanie czy awaryjne sprawdzenie czegoś w internecie mobilnym.

Wśród negatywów dotyczących usług tego operatora dominują komentarze osób, którym “uciekają” dodatkowe gigabajty internetu i przez to płacą ostatecznie więcej, niż estymowali pod koniec okresu rozliczeniowego. Poza tym niezadowoleni mogą być oczywiście klienci, w których miejscu zamieszkania czy pobytu niezbyt dobrze działa zasięg Orange, z którego infrastruktury korzysta nju mobile.

nju mobile – abonament

KOSZTROZMOWYSMS-y i MMS-yINTERNETZOBOWIĄZANIEOFERTA
19 ZŁBEZ LIMITU9 GR SMS, 19 GR MMS1-3 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
29 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU10-30 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
39 ZŁBEZ LIMITUBEZ LIMITU20-60 GBBRAKNajtańsze abonamenty od NJUMobile!
]

nju mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

  • Abonament za 19 zł miesięcznie w ramach którego otrzymasz nielimitowane rozmowy oraz od 1 GB (na start) do 3 GB (po 2 latach) internetu. Koszt SMS-a to 9 gr, a MMS-a 19 gr. Zapłacimy za nie maksymalnie 9 zł, a po przekroczeniu tej kwoty opłaty zostają zniesione.
  • Abonament za 29 zł miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz od 10 GB (na start) do 30 GB (po dwóch latach) internetu.
  • Abonament za 39 zł miesięcznie w którym znajdziesz od 20 GB (na start) do 60 GB (po 2 latach) internetu. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są darmowe.

Ilość transmisji danych do wykorzystania we wszystkich tych pakietach zależy od stażu i zwiększa się po pół roku, po roku i po dwóch latach.

Nju mobile pozwala również na dokupienie abonamentu w parze. Wiąże się to z dopłatą w wysokości 9 złotych do każdego z planów taryfowych. Istnieje również opcja dodania dodatkowego numeru do trio, jeśli posiadamy abonament w parze. Jego koszt to dodatkowe 9 złotych, jeśli chcemy powielić ofertę numeru głównego, lub dodatkowe 19 złotych, jeśli poza ofertą numeru głównego życzymy sobie dodatkowe 10 GB internetu.

nju mobile – telefony

nju mobile na chwilę obecną nie oferuje możliwości dokupienia telefonu do planów taryfowych i zaprasza w tym celu do sklepów Orange.

nju mobile – na kartę i MIX

nju mobile oferuje dwa pakiety miesięczne dostępne na kartę:

  • Starter za 19 zł w ramach którego otrzymamy darmowe rozmowy. Każdy SMS to koszt 9 gr, MMS 19 gr, a 1 MB wykorzystanego internetu kosztuje 19 gr.
  • Starter za 29 złotych, który oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz od 10 do 30 GB internetu.

Do każdego z pakietów możemy dokupić 31-dniowy pakiet internetowy 9 GB w cenie 9 zł miesięcznie. Co więcej, w ofercie nju mobile znajdziemy również innowacyjny pakiet dzienny w cenie 1,2 zł. W jego ramach otrzymamy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 250-750 MB internetu. Jednorazowa opłata aktywacyjna za tę usługę to 6 zł.

nju mobile – internet mobilny

nju mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

nju internetowy – w cenie 29 zł za miesiąc otrzymasz 40 GB internetu na start. Po pół roku limit ten zostanie zwiększony do 80 GB, po roku do 100 GB, a po dwóch latach 120 GB.

nju internet dodatkowy – w cenie 19 zł za miesiąc otrzymasz dodatkowe 20 GB internetu na start. Po pół roku będzie to dodatkowe 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach będzie to 60 GB.

Oczywiście pod względem wielkości pakietów oferta nju mobile znacznie odbiega od najlepszych ofert internetu mobilnego na rynku, ale zdecydowanie nadrabia to dwukrotnie niższą ceną.

nju mobile – kontakt

Jak skontaktować się z nju mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

  • strona internetowa – njumobile.pl
  • infolinia nju mobile (obsługa automatyczna) – *620
  • infolinia nju mobile (kontakt z doradcą) – *610 lub 690610610 lub 690300400
  • adres korespondencyjny – nju mobile, ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem,...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

PS Plus na październik 2021. Kiedy nowe gry z PlayStation Plus?

Interesuje was, kiedy darmowe gry trafią do oferty PS Plus na październik 2021 roku? Mamy nadzieję, że line-up dorówna temu z września! Oprócz poznania...

Viaplay – opinie po pierwszym miesiącu na rynku

Jakie opinie o Viaplay mają użytkownicy po pierwszych kilku tygodniach platformy na polskim rynku? Już ze względu na sam fakt pojawienia się nowej siły...

Powiązane artykuły