• Operatorzy
 • O nas
- Reklama -

Plush – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Najtańszy abonament komórkowy 2021

Najmniej zapłacimy w sieci Otvarta, ale opinie na jej temat są mocno mieszane, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi...

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...
- Reklama -

Sieć Plush to usługa telefonii komórkowej stworzona przez Plusa. Plush słynie ze “stażowego” dodatku limitu internetowego, jednak opinie użytkowników na jego temat są podzielone. W tym artykule dowiesz się na jakich nadajnikach utrzymywany jest zasięg sieci, jak prezentuje się oferta Plusha pod kątem abonamentu, internetu, na kartę oraz w jaki sposób możesz nawiązać kontakt z operatorem.

Plush – opinie

Generalna zasada co do zadowolenia z abonamentu w Plush jest prosta – im dłużej klient związany jest z siecią, tym bardziej docenia usługi, a wszystko to ze względu na “stażowy” dodatek limitu internetowego. Jako że przed odświeżeniem oferty Plusha na początku 2021 roku nie był dostępny dla klientów szukających najtańszego abonamentu komórkowego,  przekładało się to na stosunkowo małą liczbę optymistycznych komentarzy na jej temat w porównaniu z droższymi propozycjami.

Z czym wiążą się negatywne opinie o Plush? Jako młodszy brat Plusa dzieli z nim wszelkie poglądy na temat kiepskiego internetu w niektórych miastach oraz lokalizacjach. Klienci narzekają również na dodatkowe opłaty przy przenoszeniu numeru, które naliczane są za tzw. numer tymczasowy, z którego zazwyczaj i tak się nie korzysta. Jak każdy operator, także ta marka wymaga od nas dokładnego czytania umów i dopytywania się konsultantów o dodatkowe opłaty!

Plush – abonament

KOSZTROZMOWYSMS-y i MMS-yINTERNETZOBOWIĄZANIEOFERTA
30 złBEZ LIMITUBEZ LIMITU25-35 GBBRAKSPRAWDZAM
30 zł0,29 zł0,19 zł40-80 GBBRAKSPRAWDZAM
30 złBEZ LIMITUBEZ LIMITU30 GB2 LATASPRAWDZAM
60 złBEZ LIMITUBEZ LIMITU60 GB2 LATASPRAWDZAM

Plush oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

 • Abonament na czas nieokreślony za 30 zł miesięcznie, w którym otrzymamy 25 GB internetu (35 GB po roku), nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
 • Abonament na czas nieokreślony za 30 zł miesięcznie, który oferuje aż 40 GB internetu (80 GB po 12 miesiącach). Pojedyncza wiadomość SMS kosztuje 0,19 zł, a minuta rozmowy 0,29 zł.
 • Abonament na okres 24 miesięcy za 30 zł, w ramach którego otrzymamy 30 GB internetu, dostajemy również brak limitu na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci.
 • Abonament na 24 miesięcy za 60 złotych, który oferuje 60 GB internetu. Połączenia do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y są w pełni darmowe. Dodatkowo utrzymujemy dostęp do serwisu Tidal.

Wszystkie te oferty zawierają już zniżkę w wysokości 10zł za e-fakturę. Plush oferuje również możliwość zrobienia sobie przerwy od abonamentu oraz dokupienie 5 GB internetu za 5 zł. Co więcej, za każdy numer zarejestrowany w abonamencie, otrzymamy 5 zł zniżki.

Plush – telefony

Plush oferuje również możliwość dobrania telefonu do trzech ze swoich ofert na abonament. Wyjątkiem jest pierwszy z wyżej wymienionych pakietów. Koszt telefonu rozbija się na 36 rat o stałej kwocie, które zostaną dopisane do comiesięcznej faktury od Plusha.

Plush – na kartę i MIX

Plush ma w swojej ofercie usługi w formule na kartę i MIX. Znajdziemy tam cztery pakiety, które raz aktywowane, będą odnawiać się co 30 dni. Są to:

 • Doładowanie za 10 zł – darmowe nielimitowane SMS-y i MMS-y.
 • Doładowanie za 20 zł – rozmowy bez limitu.
 • Doładowanie za 25 zł – darmowe SMS-y, MMS-y i rozmowy.
 • Doładowanie za 30 zł – darmowe SMS-y, MMs-y, rozmowy oraz 15 GB internetu.

Stawki w Plushu bez pakietów wynoszą 35 gr za minutę rozmowy, 20 gr za SMS, 40 gr za MMS oraz 20 gr za 1 MB danych.

W ramach promocji “Internet Promo BS” otrzymujemy darmowy internet po każdym doładowaniu. Wartości te zaprezentujemy poniżej w formule kwota doładowania, bonusowy internet i jego ważność:

DOŁADOWANIEBONUSOWY PAKIETCZAS
5 ZŁ2 GB5 DNI
10 ZŁ4 GB10 DNI
20 ZŁ4 GB20 DNI
25 ZŁ10 GB30 DNI
30 ZŁ15 GB30 DNI
50 ZŁ25 GB90 DNI
100 ZŁ50 GB180 DNI
200 ZŁ100 GB180 DNI

Plush – internet

Plush ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • 40 GB internetu mobilnego kosztuje 30 złotych miesięcznie. Umowa obowiązuje na czas nieokreślony, w każdej chwili możemy ją wypowiedzieć. Co więcej, limit internetu zwiększa się wraz ze stażem płacącego, jest to 60 GB po pół roku oraz 80 GB po roku.
 • Plush oferuje również możliwość dokupienia 10GB internetu za 10 złotych miesięcznie.

Plush nie daje opcji na internet światłowodowy, a dostęp do 5 GB od Plusha mamy tylko do 31.05.2021. Warto dodać, że aktywacja internetu nie wiąże się z żadną dodatkową opłatą, a po wykorzystaniu pakietu prędkość internetu spada do 32kb/s.

Plush – kontakt

Jak skontaktować się z Plush? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

 • strona internetowa – https://www.plushbezlimitu.pl/
 • infolinia Plush – 601 101 200
 • mail Plush – esklep@plus.pl
 • adres korespondencyjny – Plush, ul. Konstruktorska 4, 02-673 Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku,...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

Powiązane artykuły