• Operatorzy

Otvarta – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Jak otworzyć telefon Samsung Galaxy?

Szukasz sposobu na to, jak otworzyć telefon Samsung Galaxy? Proces zdejmowania obudowy ze smartfonów nie jest dziś już tak...

Viaplay za darmo. Jak bezpłatnie oglądać?

Jak oglądać Viaplay za darmo? Okazuje się, że entuzjaści sportowych emocji (w tym sezonie Bundesliga, Liga Europy oraz Liga...

Ile trwa przeniesienie numeru?

Spora konkurencja na rynku telekomunikacyjnym i wiele firm do wyboru sprawia, że niejeden klient w pewnym momencie odczuwa potrzebę...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz...

Jak sprawdzić, czy dostanę telefon na abonament?

Sieciom komórkowym zależy na długotrwałych zobowiązaniach, ale wbrew pozorom nie chcą ich wcisnąć każdemu klientowi. Jak sprawdzić, czy dostanę...

Viaplay – cennik i pakiety. Ile kosztuje dostęp?

Wraz z poszerzaniem oferty platformy, cena za Viaplay staje się coraz gorętszym tematem. Kosztem dostępu do nowej platformy interesują...
- Reklama -

Sieć Otvarta to wirtualny operator MVNO, który oferuje swoje usługi w wyjątkowo niskich cenach. Opinie klientów na ich temat są jednak podzielone. Sprawdź na jakich nadajnikach utrzymywany jest zasięg sieci, jak wygląda oferta pod kątem abonamentu, internetu oraz na kartę, a także jak skontaktować się z operatorem.

Otvarta – opinie

Dobre opinie na temat sieci mają ci klienci, którzy decydują się na najtańszy abonament. OTVARTA plusuje u użytkowników telefonów stawiających na prostotę i niską cenę podstawowej taryfy. Nawet osoby niezadowolone z działania internetu na przekaźnikach Plusa doceniają fakt, że z umowy można szybko zrezygnować.

Czego dotyczą opinie niepochlebne? Większość z nich odnosi się do problemów z przenoszeniem numeru, zarówno do sieci, jak i poza nią. Tragicznymi doświadczeniami dzielą się także osoby, które z jakichś powodów miały duże opóźnienia w opłacie abonamentu. Dwutygodniowa zwłoka może zakończyć się naliczeniem nawet kilkuset złotych kary, jeżeli dalej chciałoby się korzystać z numeru telefonu.

Otvarta – abonament

Podstawową usługą sieci Otvarta jest abonament komórkowy należący do najtańszych na rynku. Jakie plany taryfowe znajdziemy w ofercie tego operatora?

 • O! NAJTAŃSZA! – za 7,99 zł za miesiąc otrzymujemy 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne i nielimitowane połączenia w sieci. Pojedyncza wiadomość SMS kosztuje 0,19 zł. Pakiet internetu LTE i 5G z nadajników Plusa to 2 GB. Brak tu minimalnego czasu trwania umowy.
 • O! NAJLEPSZA! – za 13,99 zł za miesiąc dostajemy brak limitu rozmów na telefony stacjonarne i do wszystkich sieci. Wiadomości nadal kosztują 0,19 zł, ale pakiet internetu LTE i 5G sięga już 11 GB. Umowa jest bezterminowa.
 • O! KORZYSTNA! – w cenę 17,99 zł za miesiąc wpisane są nie tylko darmowe rozmowy, ale i bezpłatne SMS-y. Pakiet internetowy podwyższony zostaje do 21 GB. Tu również podpisujemy umowę na czas określony.
 • O! SWOBODNA! – wydanie 28,99 zł za miesiąc przyniesie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetu sięgający 31 GB. Możliwa jest umowa bezterminowa.
- Reklama -

Istotnym szczegółem, który umknąć może przy pobieżnym czytaniu umowy, jest konieczność uiszczenia opłaty aktywacyjnej wynoszącej 29 zł. Do żadnej z ofert abonamentowych sieci Otvarta nie można dobrać telefonu na raty dopisywane do comiesięcznych faktur.

Otvarta – na kartę i MIX

Niestety, Otvarta nie oferuje na chwilę obecną swoich usług w formule na kartę ani MIX.

Otvarta – internet mobilny LTE

Otvarta ma w swojej ofercie również internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • O! SZYBKI 5 GB! – w cenie 14,99 zł za miesiąc otrzymujemy do wykorzystania 5 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony.
 • O! SZYBKI 10 GB! – za 19,99 zł za miesiąc otrzymujemy do wykorzystania 10 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony.
 • O! SZYBKI 30 GB! – opłacenie 34,99 zł za miesiąc daje do wykorzystania 30 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony. Dodatkowo dostępny jest Pakiet Internet Noc 100 GB za 3,99 zł.
 • O! SZYBKI 100 GB! + 200 W NOC! – przy koszcie 44,99 zł za miesiąc liczba GB w ramach abonamentu wzrasta do 100 GB. Dodatkowy pakiet internetu nocnego wpisany jest w umowę i wynosi 200 GB.

Podanymi cenami charakteryzuje się internet mobilny ze standardowym, dynamicznym IP. Jeżeli z jakichś względów zależy nam na stałym i niezmiennym, musimy liczyć się z dodatkową dopłatą, wynoszącą 5 zł. Podobnie jak w przypadku abonamentu komórkowego, również aktywacja internetu mobilnego wiąże się z jednorazową opłatą 29 zł.

Otvarta nie daje opcji na internet światłowodowy, ale pod względem wielkości transferu nie odbiega mocno od najlepszych ofert internetu mobilnego w Polsce.

Otvarta – kontakt

Jak skontaktować się z pracownikami sieci Otvarta? Dostępne są następujące opcje:

 • strona internetowa – https://otvarta.pl/
 • infolinia Otvarta – 699 711 699
 • mail Otvarta – biuro@otvarta.pl
 • adres korespondencyjny – OTVARTA Sp. z o.o. ul. Inżynierska 11, 93-569 Łódź

Niestety, nawet kontakt internetowy oraz telefoniczny możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia biura, czyli od poniedziałku do piątku:w godzinach 8:00 – 22:00 i w soboty od godziny 10:00 do godziny 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

Najnowsze artykuły

Pokemon GO: Team GO Rocket w natarciu. Jakie kontry warto przygotować?

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w 2022 roku? Mimo iż Giovanni Special Research nie jest obecnie...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet – promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Pokemon GO: eventy na grudzień 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na grudzień 2021 roku? Ten miesiąc przyniesie okazje na zyskanie najlepszych Pokemonów w grze, co nastraja pozytywnie na...

Pokemon GO: Community Day na grudzień 2021

Producenci Pokemon GO ujawnili informacje na temat Community Day na grudzień 2021. Zgodnie z tradycją otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów Dni Społeczności z minionych...

Powiązane artykuły

x