• Operatorzy
 • O nas
- Reklama -

Otvarta – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Najtańszy abonament komórkowy 2021

Najmniej zapłacimy w sieci Otvarta, ale opinie na jej temat są mocno mieszane, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi...

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...
- Reklama -

Sieć Otvarta to wirtualny operator MVNO, który oferuje swoje usługi w wyjątkowo niskich cenach. Opinie klientów na ich temat są jednak podzielone. Sprawdź na jakich nadajnikach utrzymywany jest zasięg sieci, jak wygląda oferta pod kątem abonamentu, internetu oraz na kartę, a także jak skontaktować się z operatorem.

Otvarta – opinie

Dobre opinie na temat sieci mają ci klienci, którzy decydują się na najtańszy abonament. OTVARTA plusuje u użytkowników telefonów stawiających na prostotę i niską cenę podstawowej taryfy. Nawet osoby niezadowolone z działania internetu na przekaźnikach Plusa doceniają fakt, że z umowy można szybko zrezygnować.

Czego dotyczą opinie niepochlebne? Większość z nich odnosi się do problemów z przenoszeniem numeru, zarówno do sieci, jak i poza nią. Tragicznymi doświadczeniami dzielą się także osoby, które z jakichś powodów miały duże opóźnienia w opłacie abonamentu. Dwutygodniowa zwłoka może zakończyć się naliczeniem nawet kilkuset złotych kary, jeżeli dalej chciałoby się korzystać z numeru telefonu.

Otvarta – abonament

Podstawową usługą sieci Otvarta jest abonament komórkowy należący do najtańszych na rynku. Jakie plany taryfowe znajdziemy w ofercie tego operatora?

 • O! NAJTAŃSZA! – za 7,99 zł za miesiąc otrzymujemy 60 minut rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne i nielimitowane połączenia w sieci. Pojedyncza wiadomość SMS kosztuje 0,19 zł. Pakiet internetu LTE i 5G z nadajników Plusa to 2 GB. Brak tu minimalnego czasu trwania umowy.
 • O! NAJLEPSZA! – za 13,99 zł za miesiąc dostajemy brak limitu rozmów na telefony stacjonarne i do wszystkich sieci. Wiadomości nadal kosztują 0,19 zł, ale pakiet internetu LTE i 5G sięga już 11 GB. Umowa jest bezterminowa.
 • O! KORZYSTNA! – w cenę 17,99 zł za miesiąc wpisane są nie tylko darmowe rozmowy, ale i bezpłatne SMS-y. Pakiet internetowy podwyższony zostaje do 21 GB. Tu również podpisujemy umowę na czas określony.
 • O! SWOBODNA! – wydanie 28,99 zł za miesiąc przyniesie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetu sięgający 31 GB. Możliwa jest umowa bezterminowa.

Istotnym szczegółem, który umknąć może przy pobieżnym czytaniu umowy, jest konieczność uiszczenia opłaty aktywacyjnej wynoszącej 29 zł. Do żadnej z ofert abonamentowych sieci Otvarta nie można dobrać telefonu na raty dopisywane do comiesięcznych faktur.

Otvarta – na kartę i MIX

Niestety, Otvarta nie oferuje na chwilę obecną swoich usług w formule na kartę ani MIX.

Otvarta – internet mobilny LTE

Otvarta ma w swojej ofercie również internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • O! SZYBKI 5 GB! – w cenie 14,99 zł za miesiąc otrzymujemy do wykorzystania 5 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony.
 • O! SZYBKI 10 GB! – za 19,99 zł za miesiąc otrzymujemy do wykorzystania 10 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony.
 • O! SZYBKI 30 GB! – opłacenie 34,99 zł za miesiąc daje do wykorzystania 30 GB internetu LTE i 5G bez umowy na czas określony. Dodatkowo dostępny jest Pakiet Internet Noc 100 GB za 3,99 zł.
 • O! SZYBKI 100 GB! + 200 W NOC! – przy koszcie 44,99 zł za miesiąc liczba GB w ramach abonamentu wzrasta do 100 GB. Dodatkowy pakiet internetu nocnego wpisany jest w umowę i wynosi 200 GB.

Podanymi cenami charakteryzuje się internet mobilny ze standardowym, dynamicznym IP. Jeżeli z jakichś względów zależy nam na stałym i niezmiennym, musimy liczyć się z dodatkową dopłatą, wynoszącą 5 zł. Podobnie jak w przypadku abonamentu komórkowego, również aktywacja internetu mobilnego wiąże się z jednorazową opłatą 29 zł.

Otvarta nie daje opcji na internet światłowodowy, ale pod względem wielkości transferu nie odbiega mocno od najlepszych ofert internetu mobilnego w Polsce.

Otvarta – kontakt

Jak skontaktować się z pracownikami sieci Otvarta? Dostępne są następujące opcje:

 • strona internetowa – https://otvarta.pl/
 • infolinia Otvarta – 699 711 699
 • mail Otvarta – biuro@otvarta.pl
 • adres korespondencyjny – OTVARTA Sp. z o.o. ul. Inżynierska 11, 93-569 Łódź

Niestety, nawet kontakt internetowy oraz telefoniczny możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia biura, czyli od poniedziałku do piątku:w godzinach 8:00 – 22:00 i w soboty od godziny 10:00 do godziny 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku,...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

Powiązane artykuły