• Operatorzy

Premium Mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Internet mobilny na kartę czy abonament? Jak dobrać najtańsze rozwiązanie?

W jakich sytuacjach sprawdza się Internet mobilny? Niewątpliwą zaletą Internetu mobilnego jest wspomniana we wstępie możliwość korzystania z niego w...

Jak pobrać zdjęcia z Instagrama?

Jeśli jesteś miłośnikiem Instagrama i chcesz pobrać swoje ulubione zdjęcia lub filmy, nie jesteś sam. Wiele osób chce zachować...

W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela?

Uniwersum Marvela to jedno z największych i najbardziej znanych na świecie komiksowych uniwersów. W ciągu ostatnich kilku lat wiele...

Viaplay za darmo. Jak bezpłatnie oglądać?

Jak oglądać Viaplay za darmo? Okazuje się, że entuzjaści sportowych emocji (w tym sezonie Bundesliga, Liga Europy oraz Liga...

Mobilny internet w podróży – czym jest roaming?

Komunikacja z bliskimi i przyjaciółmi to ważny element wakacji za granicą. Wyjeżdżając do innego kraju, musimy mieć pewność, że...
- Reklama -

Premium Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej, który opiera swoje usługi na infrastrukturze sieci Plus. Zbiera różne opinie klientów, ponieważ obok atrakcyjnych cen i braku ukrytych kosztów można znaleźć takie niedogodności jak płatny numer kontaktowy. Ten artykuł przedstawi najważniejsze informacje o Premium Mobile – oferty na abonament i internet, a także dane do kontaktu.

Premium Mobile – opinie

Co ciekawe, w sieci znajdujemy znacznie mniej opinii dotyczących abonamentu Premium Mobile niż innych operatorów wirtualnych. Olbrzymim plusem dla potencjalnych klientów będzie z pewnością fakt, że trudno odnotować narzekanie na ukryte koszty (poza opłatą aktywacyjną) czy naliczanie dodatkowych opłat z niejasnych przyczyn.

Co z negatywnymi opiniami? To klasyka, rozciągająca się od kiepskiej jakości internetu oraz zasięgu w konkretnych lokalizacjach po trudności w kontakcie z Biurem Obsługi Klienta. Malkontentom trzeba oddać jednak sprawiedliwość w jednym aspekcie. Numer kontaktowy 2999 wymaga opłaty 0,29 zł za minutę nawet z telefonów w Premium Mobile, co jest sporym minusem.

Premium Mobile – abonament

Premium Mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

 • FreedomPL – za 16,70 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu i 3 GB internetu. Koszt MMS to 0,29 zł.
 • Freedom1 – za 19,90 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci oraz nielimitowane SMS-y i 10 GB internetu. Koszt MMS to 0,29 zł.
 • Freedom2 – za 24,70 zł mamy darmowe rozmowy do wszystkich sieci, na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz 20 GB internetu.
 • Freedom3 – za 29,70 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci, na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz 30 GB internetu.
 • Freedom4 – 39,70 zł miesięcznie to kwota jaką musimy zapłacić za bezpłatne SMS-y, MMS-y, rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne. Dodatkowo otrzymujemy 50 GB internetu i dostęp do sieci 5G Plusa.
 • Freedom5 – za 54,70 zł otrzymujemy praktycznie kopię oferty Freedom4. Jedyna różnica to większy pakiet danych, który wynosi 100 GB.
- Reklama -

Pamiętaj, że w przypadku wszystkich ofert Premium Mobile należy uiścić jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. Czas trwania umowy jest elastyczny, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Premium Mobile – telefony

Na chwilę obecną do żadnej z ofert abonamentowych Premium Mobile nie możemy dobrać telefonu na raty dopisywane docomiesięcznych opłat za plan taryfowy.

Premium Mobile – na kartę i MIX

Niestety, Premium Mobile w chwili obecnej nie oferuje usług w formule na kartę ani MIX.

Premium Mobile – internet

Premium Mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • FreedomNET 75 – za 44,90 zł otrzymujemy pakiet danych 75 GB miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • FreedomNET 100+200 – za 49,90 zł otrzymujemy pakiet danych 100 GB w dzień i do 200 GB w nocy (między 1:00 a 8:00) miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • FreedomNET 200+200 – za 49,90 zł otrzymujemy pakiet danych 200 GB w dzień i do 200 GB w nocy (między 1:00 a 8:00) miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.

Premium Mobile – kontakt

Jak skontaktować się z Premium Mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

 • strona internetowa – premiummobile.pl
 • infolinia Premium Mobile – +48 222 300 999 lub +48 722 792 999
 • mail Premium Mobile – dok@premiummobile.pl
 • adres korespondencyjny – Premium Mobile Sp. z.o.o, ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

Najnowsze artykuły

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet – promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Pokemon GO: eventy na grudzień 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na grudzień 2021 roku? Ten miesiąc przyniesie okazje na zyskanie najlepszych Pokemonów w grze, co nastraja pozytywnie na...

Pokemon GO: Community Day na grudzień 2021

Producenci Pokemon GO ujawnili informacje na temat Community Day na grudzień 2021. Zgodnie z tradycją otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów Dni Społeczności z minionych...

Powiązane artykuły

x