• Operatorzy
 • O nas
- Reklama -

Premium Mobile – opinie, usługi, kontakt

Zobacz także

Najtańszy abonament komórkowy 2021

Najmniej zapłacimy w sieci Otvarta, ale opinie na jej temat są mocno mieszane, dlatego warto rozejrzeć się za najtańszymi...

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon...
- Reklama -

Premium Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej, który opiera swoje usługi na infrastrukturze sieci Plus. Zbiera różne opinie klientów, ponieważ obok atrakcyjnych cen i braku ukrytych kosztów można znaleźć takie niedogodności jak płatny numer kontaktowy. Ten artykuł przedstawi najważniejsze informacje o Premium Mobile – oferty na abonament i internet, a także dane do kontaktu.

Premium Mobile – opinie

Co ciekawe, w sieci znajdujemy znacznie mniej opinii dotyczących abonamentu Premium Mobile niż innych operatorów wirtualnych. Olbrzymim plusem dla potencjalnych klientów będzie z pewnością fakt, że trudno odnotować narzekanie na ukryte koszty (poza opłatą aktywacyjną) czy naliczanie dodatkowych opłat z niejasnych przyczyn.

Co z negatywnymi opiniami? To klasyka, rozciągająca się od kiepskiej jakości internetu oraz zasięgu w konkretnych lokalizacjach po trudności w kontakcie z Biurem Obsługi Klienta. Malkontentom trzeba oddać jednak sprawiedliwość w jednym aspekcie. Numer kontaktowy 2999 wymaga opłaty 0,29 zł za minutę nawet z telefonów w Premium Mobile, co jest sporym minusem.

Premium Mobile – abonament

Premium Mobile oferuje następujące plany taryfowe na abonament:

 • FreedomPL – za 16,70 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu i 3 GB internetu. Koszt MMS to 0,29 zł.
 • Freedom1 – za 19,90 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci oraz nielimitowane SMS-y i 10 GB internetu. Koszt MMS to 0,29 zł.
 • Freedom2 – za 24,70 zł mamy darmowe rozmowy do wszystkich sieci, na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz 20 GB internetu.
 • Freedom3 – za 29,70 zł otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci, na telefony stacjonarne, nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz 30 GB internetu.
 • Freedom4 – 39,70 zł miesięcznie to kwota jaką musimy zapłacić za bezpłatne SMS-y, MMS-y, rozmowy do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne. Dodatkowo otrzymujemy 50 GB internetu i dostęp do sieci 5G Plusa.
 • Freedom5 – za 54,70 zł otrzymujemy praktycznie kopię oferty Freedom4. Jedyna różnica to większy pakiet danych, który wynosi 100 GB.

Pamiętaj, że w przypadku wszystkich ofert Premium Mobile należy uiścić jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 29 zł. Czas trwania umowy jest elastyczny, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Premium Mobile – telefony

Na chwilę obecną do żadnej z ofert abonamentowych Premium Mobile nie możemy dobrać telefonu na raty dopisywane docomiesięcznych opłat za plan taryfowy.

Premium Mobile – na kartę i MIX

Niestety, Premium Mobile w chwili obecnej nie oferuje usług w formule na kartę ani MIX.

Premium Mobile – internet

Premium Mobile ma w swojej ofercie internet LTE w następujących planach taryfowych:

 • FreedomNET 75 – za 44,90 zł otrzymujemy pakiet danych 75 GB miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • FreedomNET 100+200 – za 49,90 zł otrzymujemy pakiet danych 100 GB w dzień i do 200 GB w nocy (między 1:00 a 8:00) miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • FreedomNET 200+200 – za 49,90 zł otrzymujemy pakiet danych 200 GB w dzień i do 200 GB w nocy (między 1:00 a 8:00) miesięcznie w zasięgu sieci Plus i technologii 5G z bezterminową umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 29 zł.

Premium Mobile – kontakt

Jak skontaktować się z Premium Mobile? Dostępne są następujące drogi kontaktu:

 • strona internetowa – premiummobile.pl
 • infolinia Premium Mobile – +48 222 300 999 lub +48 722 792 999
 • mail Premium Mobile – dok@premiummobile.pl
 • adres korespondencyjny – Premium Mobile Sp. z.o.o, ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

HBO GO na październik 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów ujawniane są oficjalnie ostatniego...

Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na wrzesień 2021 roku,...

Netflix na październik 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na październik 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz Netflix? Cennik zależy od wybranego...

FIFA 22 FUT: Web App za rogiem. Kiedy start z App Companion?

Dobry start w trybie FUT w FIFA 22? Web App to narzędzie niezbędne, aby nie przespać pierwszych możliwości na zdobycie silnych kart i dobre...

Powiązane artykuły