• Porady

Santander – promocje na marzec 2021

Zobacz także

Najnowszy smartfon Apple do zadań pro: iPhone 15 Pro

Wrzesień 2023 roku zdecydowanie należał do marki Apple. Doczekaliśmy się aż sześciu nowości - dwóch modeli Apple Watch oraz...

iPhone 14 Plus. Poznaj nową czternastkę Apple z dużym ekranem

iPhone 14 Plus to jeden z czterech najnowszych smartfonów marki Apple, które swoją premierę miały we wrześniu 2022 roku....

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Internet mobilny na kartę czy abonament? Jak dobrać najtańsze rozwiązanie?

W jakich sytuacjach sprawdza się Internet mobilny? Niewątpliwą zaletą Internetu mobilnego jest wspomniana we wstępie możliwość korzystania z niego w...

Jak pobrać zdjęcia z Instagrama?

Jeśli jesteś miłośnikiem Instagrama i chcesz pobrać swoje ulubione zdjęcia lub filmy, nie jesteś sam. Wiele osób chce zachować...

W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela?

Uniwersum Marvela to jedno z największych i najbardziej znanych na świecie komiksowych uniwersów. W ciągu ostatnich kilku lat wiele...
- Reklama -

Jakie promocje bankowe przygotował na marzec 2021 roku Santander? Okazje na zarobek będą mieli zarówno stali klienci, jak i osoby dopiero chcące założyć konto osobiste lub firmowe. Oprócz zwrotów za płatności do końca I kwartału można dostać 300 zł za nowy rachunek, 800 zł za kartę kredytową czy nawet 1000 zł w promocji dla firm.

Dla mniej cierpliwych przygotowaliśmy tabelę, która przenosi bezpośrednio do najbardziej opłacalnych promocji banku. Stali klienci Santandera powinni jednak przeczytać cały artykuł od deski do deski, ponieważ znajdują się w nim opisy także innych okazji.

Ile zarobisz?Jaki produkt?Kto skorzysta?Zainteresowany?
Do 1200 złKonto firmoweNowi klienciSPRAWDZAM
Do 800 złKarta kredytowaNowi klienciSPRAWDZAM
Do 600 złKonto osobisteNowi klienciSPRAWDZAM

A czego dokładnie dotyczą promocje Santandera na marzec 2021 roku?

Do 600 zł premii za nowe konto osobiste w Santanderze

- Reklama -

Zakładając konto w Santanderze do końca marca 2021 roku, liczyć można w ciągu kolejnych 12 miesięcy na zarobienie nawet 600 zł. Na kwotę tę składa się:

 • 250 zł za założenie konta
 • 50 zł za zrobienie tego z polecenia
 • 300 zł zwrotów za opłacanie rachunków

Jak działają poszczególne promocje Santandera?

Załóż nowe konto Santander i odbierz 250 zł premii

Do 31 marca 2021 roku trwa promocja Santandera „250 zł za aktywne bankowanie”. Premia w wysokości 250 zł przyznawana jest osobom, które zdecydują się na otwarcie nowego rachunku osobistego i spełnienie kilku prostych warunków.

 • Przystąpić do promocji możesz albo za pośrednictwem doradcy telefonicznego, albo składając wniosek o otwarcie rachunku na właściwej dla niego stronie internetowej: Konto Jakie Chcę dla Młodych (przejdź do wniosku), Konto Jakie Chcę dla Studenta (przejdź do wniosku), Konto Jakie Chcę (przejdź do wniosku).
 • Należy wyrazić wszelkie wymagane przez bank zgody marketingowe przy zakładaniu konta lub nie później niż do 30 kwietnia 2021 roku.
 • Pierwsze 50 zł zostanie wypłacone do końca maja 2021 roku za zapewnienie wpływu minimum 1000 zł, wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych (karta lub BLIK) za minimum 10 zł oraz zalogowanie się choć 1 raz do aplikacji Santander Mobile w kwietniu 2021 roku.
 • Reszta nagrody, czyli 200 zł, zostanie wypłacona do końca czerwca za powtórzenie tych działań w maju.

Osoby fizyczne biorące udział w promocjach Santandera nie muszą przejmować się opłacaniem podatku.


50 zł bonusu otrzymasz za wpisanie kodu poleceń

W trakcie wypełniania wniosku o konto w Santanderze możesz wpisać kod poleceń. Dzięki temu dostaniesz szansę na uzyskanie premii 50 zł, podobnie zresztą jak osoba rekomendująca ci usługi banku. Dokładna instrukcja dotycząca generowania takiego kodu znajduje się w sekcji artykułu poświęconej programowi poleceń. Jeśli jednak wśród znajomych czy członków rodziny nie masz nikogo, kto mógłby cię zarekomendować, polecamy użycie naszego kodu polecającego: 1016307880.

W ciągu roku Santander zwróci ci do 300 zł za rachunki

Dodatkowo wciąż trwa bezterminowa promocja, w której Santander zwróci ci miesięcznie 1% kwoty, za jaką opłacisz z konta wystawione na ciebie faktury za gaz, prąd oraz usługi telekomunikacyjne takie jak abonament komórkowy czy internet, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie.

Promocja ta obejmuje automatycznie wszystkich posiadaczy zakładanego w ramach promocji na rachunek osobisty Konta Jakiego Chcę. Aby zacząć korzystanie z niej, trzeba tylko dostarczyć do banku pierwszą fakturę. Jak zrobić to elektronicznie?

 1. Wejść we Wszystkie produkty.
 2. Obok podstawowego konta wybrać Więcej.
 3. Kliknąć zwroty za rachunki.
 4. Dodać dostawcę.

W ten sposób bank zwróci ci maksymalnie 300 zł przez rok.

Wyrobienie karty kredytowej przyniesie 800 zł i zwroty za płatności

Od 1 lutego 2021 roku do 31 lipca 2021 roku trwa promocja „800 zł z kartą kredytową VISA ? III edycja. Za jej wyrobienie bank obiecuje klientom:

 • 1% za płatności kartą kredytową Visa Silver ?Akcja Pajacyk? albo Visa Platinum (główną lub dodatkową) przez 12 miesięcy, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie, czyli 600 zł rocznie,
 • 100 zł za zawarcie umowy o kartę dodatkową Visa Silver ?Akcja Pajacyk? albo Visa Platinum,
 • 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash w kwocie co najmniej 1000 zł przy składaniu wniosku o kartę kredytową),
 • zwolnienie z opłat miesięcznych za kartę w pierwszym roku bez spełniania dodatkowych warunków.

Zwroty za płatności otrzymasz też w moneybacku do zwyczajnej karty kredytowej Santander, o czym w części artykułu poświęconej tym promocjom.

Za założenie konta firmowego Santander płaci do 1000 zł

Jak informuje Santander, za nowe Konto Firmowe Godne Polecenia (promocyjny wniosek znajdziesz po kliknięciu w ten link) możesz otrzymać:

 • 900 zł premii za płatności kartą debetową Mastercard Business Debit (3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, ale maksymalnie 150 zł miesięcznie przez 6 miesięcy), jeśli wykonasz choć raz w miesiącu przelew do Urzędu Skarbowego lub ZUS na co najmniej 200 zł
 • 100 zł za podpisanie umowy na terminal płatniczy za pośrednictwem Santandera


Promocje Santandera uzupełnia program poleceń

Santander nieprzerwanie proponuje swoim klientom program poleceń, dzięki któremu każdy klient otwierający konto osobiste może liczyć na dodatkowe 50 zł do bonusu. Zarobi na tym także osoba, która kod rekomendujący wygeneruje. W obu przypadkach warunkiem będzie aktywność przy koncie. Co dokładniej musisz zrobić?

 • co najmniej 1 raz zaloguj się w aplikacji Santander Mobile lub bankowości elektronicznej,
 • co najmniej 1 raz wykonaj płatność BLIK,
 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na co najmniej 300 zł na miejscu lub w internecie.

Jak wygląda moneyback w banku Santander?

Obecnie Santander proponuje aż cztery promocje typu moneyback, z których część została już powyżej scharakteryzowana. Zwrot za płatności otrzymasz w tym banku za:

 • Płatności kartą kredytową Visa Silver ?Akcja Pajacyk? albo Visa Platinum (główną lub dodatkową) przez 12 miesięcy, wynoszące 1%, ale nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Maksymalny zwrot wynosi zatem 600 zł.
 • Płatności kartą debetową wyrobioną do założonego w promocji konta firmowego przez 6 miesięcy, ze zwrotem wynoszącym 3% od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, ale maksymalnie 150 zł miesięcznie. Maksymalna kwota sięga więc 900 zł.
 • Opłacanie rachunków przelewem z rachunku osobistego Konto Jakie Chcę, co przyniesie moneyback w wysokości 1%, ale nie większy niż 25 zł miesięcznie. Nie ma maksymalnej kwoty, zatem co roku zgarniać możesz nawet 300 zł w zwrotach.
 • Moneyback do Karty kredytowej 1|2|3, wynoszący w zależności od wybranych punktów 1, 2 lub 3%. Rocznie otrzymasz od banku zwroty sięgające nawet 720 zł.

W ofercie znajdzie się też lokata mobilna na 1%

Większość banków oferuje obecnie lokaty z oprocentowaniem bliskim zera, więc każda oferta na lepszy procent jest dziś na wagę złota. Taką znajdziesz właśnie w Santanderze, i to w formie bardzo nam bliskiej – lokaty mobilnej. Czego się po niej spodziewać?

 • stałego oprocentowania 1% w skali roku,
 • możliwości wpłaty od 1000 do 20000 zł,
 • terminu zakończenia lokaty po 4 miesiącach od jej założenia.

Jej założenie wymaga wyłącznie aplikacji mobilnej, która przeprowadzi cię przez cały proces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

[recent_products limit=”4″ columns=”2″]

Najnowsze artykuły

Najnowszy smartfon Apple do zadań pro: iPhone 15 Pro

Wrzesień 2023 roku zdecydowanie należał do marki Apple. Doczekaliśmy się aż sześciu nowości - dwóch modeli Apple Watch oraz...

Pokemon GO: Team GO Rocket w natarciu. Jakie kontry warto przygotować?

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w 2022 roku? Mimo iż Giovanni Special Research nie jest obecnie dostępny, od 24 do 30...

Raids w Pokemon GO na grudzień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na grudzień 2021 roku,...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet ? promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Powiązane artykuły

x