• Aplikacje

Aplikacja do nauki angielskiego – TOP 7

Zobacz także

Jak otworzyć telefon Samsung Galaxy?

Szukasz sposobu na to, jak otworzyć telefon Samsung Galaxy? Proces zdejmowania obudowy ze smartfonów nie jest dziś już tak...

Viaplay za darmo. Jak bezpłatnie oglądać?

Jak oglądać Viaplay za darmo? Okazuje się, że entuzjaści sportowych emocji (w tym sezonie Bundesliga, Liga Europy oraz Liga...

Ile trwa przeniesienie numeru?

Spora konkurencja na rynku telekomunikacyjnym i wiele firm do wyboru sprawia, że niejeden klient w pewnym momencie odczuwa potrzebę...

Ile kosztuje Netflix? Nowy cennik i większe ceny za pakiety!

Od października zmianie ulegną kwoty, jakie należy uiszczać każdego miesiąca za oglądanie najlepszych seriali i filmów. Ile kosztuje teraz...

Jak sprawdzić, czy dostanę telefon na abonament?

Sieciom komórkowym zależy na długotrwałych zobowiązaniach, ale wbrew pozorom nie chcą ich wcisnąć każdemu klientowi. Jak sprawdzić, czy dostanę...

Viaplay – cennik i pakiety. Ile kosztuje dostęp?

Wraz z poszerzaniem oferty platformy, cena za Viaplay staje się coraz gorętszym tematem. Kosztem dostępu do nowej platformy interesują...
- Reklama -

Czy aplikacja do nauki angielskiego może nam pomóc? Samodzielna nauka języków obcych to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu albo pieniędzy na tradycyjne kursy z nauczycielami. W internecie znaleźć można wiele aplikacji, które mają nam pomóc w ogarnięciu angielskiego. Ich jakość jest różna, dlatego warto poznać te, które najlepiej wspierają w nauce, zachęcają do wysiłków i dają najlepsze rezultaty.

Jakie aplikacje do nauki angielskiego polecamy w naszym TOP 7? To:

  1. Duolingo
  2. Tweeba
  3. English Grammar in Use
  4. Memrise
  5. HelloTalk
  6. Rosetta Stone
  7. Mind Snacks

1. Duolingo – najlepsza aplikacja do nauki angielskiego

Duolingo

Duolingo to aplikacja pozwalająca na darmową naukę angielskiego dzięki potędze grywalizacji. Za nawet najmniejszy postęp zdobywamy punkty, dzięki którym pniemy się w górę tabeli. Jest intuicyjna i przyjemna w obsłudze.

- Reklama -

Każdy użytkownik Duolingo samodzielnie ustala, ile czasu dziennie chce poświęcić na naukę i wybiera najbardziej interesujące go dziedziny. Aplikacja ma też wersję płatną, w której nie zobaczymy reklam i która pozwala na naukę offline.

Jej koszt to 6.99$ miesięcznie, a pierwsze dwa tygodnie korzystania są gratis.

Duolingo ma ponad 300 milionów użytkowników, co jest najlepszą recenzją tej appki.

2. Tweeba – darmowa aplikacja do nauki angielskiego

Tweeba

Tweeba Angielski – ucz się języka to darmowa aplikacja, która służy do bieżącej nauki języka. Znajdziemy w niej nie tylko przydatne słówka oraz zwroty, ale także zasady gramatyki angielskiej, słownik, ściągawki oraz testy.

Aplikacja jest łatwa w użytkowaniu i podzielona na przydatne grupy fiszek, wśród których możemy wybierać najbardziej nas interesujące. Wszystkie słówka oraz wyrażenia pogrupowane są tutaj w poziomy, oraz lekcje.

3. English Grammar in Use

Ta aplikacja sygnowana jest nazwiskiem Raymonda Murphy’ego, twórcy najpopularniejszych podręczników do nauki gramatyki języka angielskiego. Zapewnia solidną porcję wiedzy poprzez ćwiczenia, przy pomocy których łatwo zapamiętać nawet bardzo skomplikowane reguły. Chociaż od strony merytorycznej jest to rewelacyjna propozycja, wielu użytkowników narzeka na niestabilność aplikacji. Częste problemy techniczne mogą nieco uprzykrzyć naukę. Korzystanie z English Grammar in Use wiąże się z jednorazową opłatą 79,99 zł.

4. Memrise – nauka słówek w formie fiszek

Memrise to aplikacja, która koncentruje się na nauce słówek i zwrotów w formie fiszek. Oferuje ona ogromne możliwości nauki nawet w bezpłatnej wersji.

Płatna wersja serwisu wymaga opłaty 34,99 zł miesięcznie (ale już tylko 115 zł za rok). Istnieje również opcja wykupienia dożywotniego dostępu za 399,99 zł.

Wersja płatna Memrise to więcej nauki wymowy z native speakerami oraz angażujące ćwiczenia. Nie jest ona jednak niezbędna do nauki języka. Z bezpłatnym Memrise także można poznawać angielski w sposób efektywny i w takim tempie, jaki jest dla nas najlepszy.

5. HelloTalk – Porozmawiaj z native speakerem

Hello talks

HelloTalk działa na nieco innej zasadzie niż pozostałe aplikacje do nauki angielskiego. Łączy on osobę uczącą się z partnerem językowym, z którym wymieniać można wiadomości tekstowe i głosowe oraz rozmowy audio/video.

W HelloTalko znaleźć możemy także gry pomocne przy nauce języka angielskiego, czy sztuczną inteligencję, pomagającą przyswoić sobie zasady gramatyczne.

Najlepsze zaś w HelloTalk jest to, że najważniejsze funkcjonalności aplikacji są zupełnie darmowe, mimo iż ograniczone do nauki jednego języka naraz. Wykupienie subskrypcji VIP (29,99 zł miesięcznie lub 169,99 zł przy płatności za rok z góry) zwiększa limity i daje kilka ciekawych opcji społecznościowych.

6. Rosetta Stone – super popularna apka

Rosetta Stone to z pewnością jedna z najbardziej popularnych i rozpowszechnionych aplikacji do nauki języków. Bazuje na nauce słów oraz zwrotów i ich wymowy, ale nie zapomina o regułach gramatyki. Nie korzysta z języka polskiego, ale stopniowo wprowadza nowe słówka tak, by każdy mógł samemu poznać ich znaczenie. Główna wada Rosetta Stone to cena.

Opłata $11.99 miesięcznie przez 3 miesiące lub $199 na zawsze to niestety dość dużo. Ponieważ na rynku znaleźć można tańsze alternatywy, ta aplikacja znajduje się daleko za podium.

7. MindSnacks – najlepsza aplikacja do nauki angielskiego dla dziecka

MindSnacks to aplikacja służąca do nauki przez zabawę. Jest przez to dedykowana głównie osobom młodszym, a instalowanie jej jest doskonałym pomysłem po kupnie telefonu dla dziecka. Ma ciekawą konstrukcję: nauka polega na rozwiązywaniu zadań w specjalnych minigrach, które są zabawne, angażujące, a przy okazji pozwalają poznawać tajniki języka.

Po wykorzystaniu darmowej zawartości MindSnacks możemy kontynuować naukę, płacąc miesięczny abonament w wysokości $4.99.

Ta aplikacja jest bardzo przydatna do nauki przed egzaminem SAT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

Najnowsze artykuły

Pokemon GO: Team GO Rocket w natarciu. Jakie kontry warto przygotować?

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w 2022 roku? Mimo iż Giovanni Special Research nie jest obecnie...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet – promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Pokemon GO: eventy na grudzień 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na grudzień 2021 roku? Ten miesiąc przyniesie okazje na zyskanie najlepszych Pokemonów w grze, co nastraja pozytywnie na...

Pokemon GO: Community Day na grudzień 2021

Producenci Pokemon GO ujawnili informacje na temat Community Day na grudzień 2021. Zgodnie z tradycją otrzymamy dostęp do wszystkich bohaterów Dni Społeczności z minionych...

Powiązane artykuły

x