• O nas
- Reklama -

Fortnite: 7 Sezon 2 Rozdział już oficjalnie. To INWAZJA

Zobacz także

Games with Gold na lipiec 2021. Jakie gry już znamy?

Darmowe gry z abonamentu Xbox Live Gold zmieniają się co miesiąc. Na jakie tytuły możemy liczyć wśród Games with...

Pokemon GO: Team GO Rocket. Poznaj kontry na Grunts, Arlo, Cliff, Sierra i Giovanni

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w tym miesiącu? Giovanni Special Research na czerwiec 2021 przez pierwszą...

Netflix na lipiec 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem,...
- Reklama -

Epic Games udzieliło odpowiedzi na pytanie kiedy startuje 7 Sezon 2 Rozdział w Fortnite. Nastąpi to już 8 czerwca, a wraz z kolejnym sezonem zaktualizowane zostaną również wymagania sprzętowe. Dowiedz się, co Epic Games zaproponuje w ramach karnetu bojowego INWAZJA, jaka mapa będzie terenem walk i które bronie posłużą tym razem jako dzieło zniszczenia. Po ostatniej aktualizacji 6. sezonu gracze odnajdywali w grze dużo śladów UFO i wcale nie był to przypadek!

Jakie tematy poruszyliśmy w artykule na temat 7. Sezonu 2. Rozdziału w Fortnite?

Kiedy rusza Sezon 7 Rozdział 2 w Fortnite?

Sezon 7 Rozdział 2 trafi do gry 8 czerwca 2021 roku. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie gry z dopiskiem “They’re coming”, co oznacza, że potwierdzą się plotki dotyczące inwazji UFO na wyspę. Epic Games ogłosiło również, że ulepszona zostanie grafika gry, co wiązało będzie się ze zmianą wymagań sprzętowych Fortnite dla epickich układów jakości.

Pierwszy raz od dłuższego czasu będziemy mieli do czynienia z sezonem, który rozpocznie się standardowe 10 tygodni po starcie ostatniego. To zaś nie było tak oczywiste jeszcze kilka dni temu. Jako że Epic Games lubi kończyć poszczególne etapy gry z przytupem, nie oczekiwaliśmy, że wygaśnięcie ważności poprzedniego karnetu bojowego będzie równoznaczne z początkiem następnego sezonu. Epickie eventy oznaczają często kilkudniową pauzę, więc ostrożnie zakładaliśmy, że aktualizacja Sezon 7 Rozdział 2 trafi do Fortnite w drugim tygodniu czerwca.

Brak stuprocentowej pewności co do startu nowego sezonu wywołany był sporym zamieszaniem z sezonami Rozdziału Drugiego. Pierwotnie aktualizacje pojawiały się mniej więcej co 10 tygodni, więc w trakcie roku mieliśmy do czynienia z około pięcioma dużymi update’ami. Koronawirus i konieczność pracy zdalnej mocno namieszały w planach Epic Games, przez co ostatnie kilka sezonowych aktualizacji wydłużało się bez ładu i składu, trwając od standardowych dziesięciu (3 Sezon) do nawet piętnastu (5 Sezon) czy siedemnastu tygodni (2 sezon).

Fortnite Sezon 7 Rozdział 2 – karnet bojowy

Jak co sezon, i tym razem start kolejnego sezonu będzie oznaczał dla większości graczy zakup Battle Passa. Karnet bojowy w Fortnite to specjalny rodzaj przedmiotu, dzięki któremu gracz zdobywać może kolejne poziomy zaawansowania w danym sezonie, aż do setnego. Z każdym kolejnym odblokowuje nowe przedmioty kosmetyczne, V-Dolce i inne cenne nagrody.

Karnet bojowy na Sezon 7 Rozdział 2 kosztował będzie dokładnie tyle samo, co zawsze: 950 V-Dolców. Wewnętrzną walutę w Fortnite zdobyć można za sprawą zadań z poprzedniego sezonu i gracze regularnie logujący się do gry nie powinni mieć problemu z uzbieraniem na Battle Pass. Dotarcie do 100. poziomu z poprzedniego sezonu da w końcu łącznie 1500 V-Bucks w ramach nagród.

Co musi zrobić gracz Fortnite, jeżeli z chwilą rozpoczęcia kolejnego sezonu nie stać go na Karnet bojowy? Rozwiązaniem pozostaje nabycie V-Bucks w sklepie miktrotransakcyjnym. Wystarczy do tego już najtańszy zestaw, ale chcąc zdobyć lepsze bronie czy inne ulepszenia można pomyśleć o kupnie większej ilości waluty. Ile kosztują V-Dolce w Fortnite?

  • 1000 V-dolców – 31,99 zł
  • 2800 V-dolców – 79 zł
  • 5000 V-dolców – 127 zł
  • 13500 V-Dolców – 319,99 zł

Jak wyglądała będzie mapa 7. sezonu Fortnite?

Wśród fanów Fortnite spekulujących na temat głównego motywu 7. Sezonu przeważały dwie teorie. Jedna z nich mówiła, że Epic Games zacieśniało będzie więzi z DC Comics i otrzymamy w końcu cały sezon skupiony wokół postaci z tego uniwersum, dokładnie tak, jak było to kiedyś z Marvelem. Inną hipotezą było zamienienie wyspy w świat nieco bardziej “średniowieczny”, co sugerować miały znaleziska data minerów, którzy niestrudzenie przekopują linijki kodu.

Po ostatniej aktualizacji z 6. sezonu przewidywania poszły w stronę UFO. Okazało się, żę był to strzał w dziesiątkę. Pierwsze potwierdzenie daty startu 7. sezonu 2. rozdziału Fortnite jasno wskazuje, że kosmici pojawiający się w ostatnich tygodniach na mapie wcale nie trafili tam tylko dla zmyłki! Co więcej, od początku czerwca na ślady UFO natrafiali nie tylko data minerzy, ale również sami gracze. Już niedługo będziemy mogli pokazać całą mapę!

Jakich skinów oczekujemy po 7. sezonie Fortnite?

Pod tym względem również wiadomo niewiele pewnego, ale według mocnych plotek w Sezon 7 Rozdział 2 przyniesie do Fortnite kolejne skiny z bohaterami DC. Jedną z nich może być Wonder Woman, choć liczni gracze spodziewają się również Supermana!

Znacznie bardziej jasne jest, że do Fortnite zmierzają Rick and Morty. Bohaterowie szalenie popularnej kreskówki idealnie pasują zarówno do szalonego klimatu samej gry, jak i motywu 7. sezonu 2. rozdziału. Nawiązanie do zwariowanej produkcji z jednego z Tweetów oficjalnego profilu gry będzie jasne dla wszystkich, którzy oglądali pierwszy sezon!

Klimatyczne powiązanie to jednak nie wszystko. 5. sezon Rick and Morty będzie jedną z najważniejszych premier HBO GO w czerwcu 2021 roku.

Do Fortnite trafią też nowe bronie

Co do broni wiemy na pewno, że wraz z aktualizacją i rozpoczęciem 7. sezonu 2. rozdziału z Fortnite znikną narzędzia zniszczenia wprowadzone w poprzednim sezonie Primal. Co z nowinkami? Na jednym z Tweetów zobaczyliśmy prawdopodobnie pistolet o nazwie Pulsar 9000 (tak przynajmniej dowodzi jeden z czołowych profili z przeciekami z gry), a także okulary służące o wtapiania się w tłum. Nic dziwnego, że wiele osób widzi w nich zapowiedź skinu z Clarkiem Kentem, znanym również jako Superman!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Najnowsze artykuły

Pokemon GO: Team GO Rocket. Poznaj kontry na Grunts, Arlo, Cliff, Sierra i Giovanni

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w tym miesiącu? Giovanni Special Research na czerwiec 2021 przez pierwszą...

Netflix na lipiec 2021: premiery, seriale, filmy [LISTA]

Jaka jest lista zapowiedzi Netflix na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany platformy...

Pokemon GO: eventy na czerwiec 2021 roku

Jakie eventy zaplanowano w Pokemon GO na czerwiec 2021 roku? Motyw sezonowy zostanie przedstawiony wkrótce, a obecnie przebadać możemy bardziej szczegółowe atrakcje. Sprawdź nowe...

Raids w Pokemon GO na czerwiec 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na czerwiec 2021 roku,...

HBO GO na lipiec 2021. Premiery, seriale, filmy [LISTA] [UPDATE]

Jaka jest lista zapowiedzi HBO GO na lipiec 2021? Premiery popularnych seriali, filmów oraz dokumentów poznajemy nieoficjalnie z odpowiednim wyprzedzeniem, zatem warto przejrzeć plany...

Powiązane artykuły