• Porady

Promocje Millennium – marzec 2021

Zobacz także

Najnowszy smartfon Apple do zadań pro: iPhone 15 Pro

Wrzesień 2023 roku zdecydowanie należał do marki Apple. Doczekaliśmy się aż sześciu nowości - dwóch modeli Apple Watch oraz...

iPhone 14 Plus. Poznaj nową czternastkę Apple z dużym ekranem

iPhone 14 Plus to jeden z czterech najnowszych smartfonów marki Apple, które swoją premierę miały we wrześniu 2022 roku....

Jak zacząć z domową automatyką? Przewodnik dla początkujących

Internet of Things (Internet Rzeczy) to koncepcja, która z roku na rok rozwija się coraz prężniej. W wielu polskich...

Internet mobilny na kartę czy abonament? Jak dobrać najtańsze rozwiązanie?

W jakich sytuacjach sprawdza się Internet mobilny? Niewątpliwą zaletą Internetu mobilnego jest wspomniana we wstępie możliwość korzystania z niego w...

Jak pobrać zdjęcia z Instagrama?

Jeśli jesteś miłośnikiem Instagrama i chcesz pobrać swoje ulubione zdjęcia lub filmy, nie jesteś sam. Wiele osób chce zachować...

W jakiej kolejności oglądać filmy Marvela?

Uniwersum Marvela to jedno z największych i najbardziej znanych na świecie komiksowych uniwersów. W ciągu ostatnich kilku lat wiele...
- Reklama -

Dla osób oczekujących na atrakcyjne promocje bankowe Millennium przygotowało na marzec 2021 roku kilka naprawdę ciekawych ofert. Mimo iż nie są tak opłacalne jak kumulacje z poprzednich miesięcy, nadal zgarnąć można ponad 300 zł za konto dla siebie i dziecka, łączne bonusy za kartę kredytową sięgające 900 zł, a nawet od łatwych 300 zł do trudniejszych 600 zł za konto firmowe.

A czego dokładnie dotyczą promocje Millennium na marzec 2021 roku?

Promocja na konto osobiste Millennium w marcu 2021 roku zapewni 250 zł

Marzec 2021 rok przyniósł w Millennium promocję na otwarcie podstawowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Możesz uzyskać przelew w wysokości 200 zł za wykazanie podstawowej aktywności przez cztery miesiące. Oznacza to, że 80% premii dostaniesz dopiero w sierpniu, ale z drugiej strony jej otrzymanie nie powinno stanowić problemu dla praktycznie nikogo. Wystarczy regularnie przelewać 1000 zł na nowo otwarty rachunek z własnego konta w innym banku i dokonać 3 płatności BLIK lub kartą.

Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student i zyskaj 250 zł

Okazja określona w regulaminie jako „250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji” dotyczy dwóch kont: podstawowego Konta 360° lub przeznaczonego dla osób poniżej 26 roku życia Konta 360° Student.

Co dokładnie oferuje nam ta okazja?

- Reklama -

Nagroda w marcowej promocji Millennium podzielona jest na dwie części:

 • 50 zł w formie bonu na eKarcie podarunkowej goodie – do 30 kwietnia 2021 roku
 • 200 zł w formie przelewu na konto – do 31 sierpnia 2021 roku

W obu przypadkach będziesz zwolniony z opłaty jakichkolwiek podatków. Przesłany SMS-em kod goodie należy aktywować w ciągu 60 dni, a następnie wykorzystać w ciągu 12 miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji Millennium?

W promocji Millennium możesz wziąć udział wyłącznie wówczas, gdy:

 • ukończyłaś lub ukończyłeś 18 rok życia,
 • nie jesteś pracowniczką lub pracownikiem Banku Millennium,
 • posiadasz polski numer telefonu,
 • nie jesteś posiadaczką lub posiadaczem żadnych produktów finansowych tego banku,
 • jako była klientka lub były klient nie brałaś lub nie brałeś nigdy udziału w promocjach Millennium związanych z otwieraniem Konta 360° lub Konta 360° Student.

Harmonogram promocji na konto osobiste w Millennium

Co i kiedy należy zrobić, aby otrzymać bonus za założenie konta osobistego w Millennium?

 1. Od 2 do 31 marca 2021 roku złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową po kliknięciu w nasz link przenoszący do SPECJALNEJ PODSTRONY BANKU i zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody marketingowe.
 2. Od 2 do 31 marca 2021 roku podpisać umowę i aktywować aplikację mobilną Bank Millennium.
 3. Od 1 do 30 kwietnia 2021 roku zapewnić wpływy na sumę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z naszego konta w innym banku) oraz dokonać minimum 3 płatności kartą debetową lub BLIKIEM.
 4. Od 1 do 31 maja 2021 roku zapewnić wpływy na sumę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z naszego konta w innym banku) oraz dokonać minimum 3 płatności kartą debetową lub BLIKIEM.
 5. Od 1 do 30 czerwca 2021 roku zapewnić wpływy na sumę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z naszego konta w innym banku) oraz dokonać minimum 3 płatności kartą debetową lub BLIKIEM.
 6. Od 1 do 31 lipca 2021 roku zapewnić wpływy na sumę co najmniej 1000 zł (mogą pochodzić z naszego konta w innym banku) oraz dokonać minimum 3 płatności kartą debetową lub BLIKIEM.

Czy w innych bankach zarobimy więcej?

Premia za założenie konta w Millennium nie jest najwyższą możliwą do uzyskania w marcu 2021 roku. Większa kwota oferowana jest chociażby w promocji Santandera, gdzie do końca obecnego miesiąca oprócz porównywalnych 250 zł za założenie konta osobistego można też zgarnąć 50 zł za wpisanie kodu rekomendującego, a w przeciągu roku odzyskać do 300 zł z opłacanych rachunków.

Na korzyść oferty Millennium przemawiać może fakt, że dodatkowe 60 zł na goodie zapewni założenie Konta Junior. Z tej opcji skorzystasz jednak wyłącznie wtedy, gdy posiadasz dzieci.

Dodatkowe 60 zł na goodie dostaniesz za otworzenie dziecku Konta Junior

Do końca marca 2021 roku w Millennium można także wziąć udział w promocji związanej z założeniem Konta 360° Junior. W tym przypadku nagroda jest znacznie mniejsza – to zaledwie 60 zł na eKarcie goodie. Żeby mieć szansę na skorzystanie z tej okazji, wystarczy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub karty kredytowej w Millennium.

Warunki zdobycia nagrody nie są trudne do spełnienia. Wystarczy, że w kwietniu i maju 2021 roku na założone w ten sposób konto przelejesz po 100 zł. Jeśli dziecko ukończyło 13 rok życia, dodatkowym warunkiem jest wykonanie 1 transakcji bezgotówkowej kartą, BLIKIEM lub w ramach płatności NFC telefonem.

Wszystkie informacje dotyczące promocji oraz Konta 360° Junior znajdziesz na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360-junior

300 zł i zwolnienie z opłat za wyrobienie karty kredytowej Millennium

Najwięcej gotówki przynoszą promocje bankowe dotyczące kart kredytowych. Nie ma w tym nic dziwnego. Dla instytucji finansowych udzielanie pożyczek na wysoki procent to naprawdę dochodowy biznes. „Przyjazna” i „bezpieczna” karta kredytowa jest tymczasem idealnym sposobem, aby klienta nieświadomego zasad działania okresu bezodsetkowego naciągnąć na kredyt gotówkowy z maksymalnym możliwym oprocentowaniem.

Co dokładnie zyskasz w promocji Millennium na wyrobienie karty kredytowej?

 • 300 zł w bonach na Allegro (6 bonów po 50 zł)
 • roczne zwolnienie z opłat za obsługę karty
 • możliwość odzyskania do 600 zł w ramach moneybacku 

Uzyskanie maksymalnej premii wymaga od ciebie wyrobienia karty Mastercard Impresja z limitem kredytowym co najmniej 3000 zł. Nie obejdzie się także bez regularnego korzystania z niej, a konkretnie wykonania transakcji na minimum 350 zł (bony na Allegro) oraz wydania 1000 zł w sklepach objętych moneybackiem.

Więcej informacji dotyczących tego produktu oraz samej promocji znajdziesz na stronie internetowej banku: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja 

Znacznie łatwiej wyrwiesz z Millennium premię za konto firmowe

Jak w przypadku większości promocji na konta firmowe, także Millennium oferuje osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą różne progi. Podstawowa premia leży w zasięgu praktycznie każdego przedsiębiorcy. Do uzyskania większych bonusów potrzebne będzie już spełnienie poważniejszych warunków, które stawia „Wiosenna promocja z kontem firmowym”. Dotyczy ona otwarciach Konta Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes.

Ile da ci maksymalnie zarobić ta okazja?

Przedsiębiorcy prowadzący JDG dostaną od banku Millennium:

 • 100 zł za samo założenie konta firmowego. Wypłacane do 15 maja 2021 roku.
 • 100 zł za aktywne korzystanie z niego przez 3 kolejne miesiące. Wypłacane do 31 sierpnia 2021 roku.
 • 100 zł za zapewnienie wpływów na konto przez 3 kolejne miesiące. Wypłacane do 31 sierpnia 2021 roku.
 • 300 zł za podpisanie umowy na terminal i korzystanie z niego. Wypłacane do 31 sierpnia 2021 roku.
 • zwolnienie z opłat za konto w ramach bezterminowej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”. Potrwa aż do końca marca 2023 roku.

Poszczególne nagrody są od siebie niezależne, zatem brak możliwości spełnienia warunków otrzymania jednego z bonusów nie apowoduje, że stracisz szansę na inne premie. Pamiętaj tylko, że promocje bankowe na konta firmowe są opodatkowane. Osiągnięty w ten sposób zysk należy koniecznie ująć w rozliczeniach z fiskusem.

Kto skorzysta na promocji Millennium dla firm?

Aby skorzystać z promocji Millennium dla firm, powinieneś:

 • spełniać warunki pozwalające na założenie Konta Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes,
 • być osobą fizyczną prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG,
 • nie być pracownikiem banku,
 • nie posiadać w banku ani jego spółkach produktów finansowych dla przedsiębiorców od 2 marca 2020 roku do teraz (od 1 stycznia 2020 roku w przypadku zwolnienia z opłat),
 • nie mieć w historii klienta skorzystania z promocji na Konto 360° lub Konto 360° Student, a następnie zamknięcia konta.

Harmonogram promocji

Pełne skorzystanie z benefitów oferowanych przez Millennium wymaga od nas ścisłego podporządkowania harmonogramowi. Co musisz zrobić?

 1. Do 30 kwietnia 2021 roku założyć Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes. Aby wziąć udział w promocji należy zrobić to w bankowości elektronicznej Millenet, aplikacji mobilnej Millennium, pod adresem www.bankmillennium.pl/wniosek-o-konto-firmowe lub w placówce banku, ale tylko po wypełnieniu formularza z podanej powyżej strony.
 2. Do 31 maja 2021 roku otrzymać na konto wpływy o łącznej wartości co najmniej 1 000 zł (nie mogą pochodzić z twojego konta w innym banku, czy to indywidualnego, czy firmowego).
 3. Do 31 maja 2021 roku wykonać płatności kartą debetową o łącznej wartości co najmniej 250 zł lub wykonać przelew do ZUS na minimum 250 zł.
 4. Do 30 czerwca 2021 roku otrzymać na konto wpływy o łącznej wartości co najmniej 1 000 zł (nie mogą pochodzić z twojego konta w innym banku, czy to indywidualnego, czy firmowego).
 5. Do 30 czerwca 2021 roku wykonać płatności kartą debetową o łącznej wartości co najmniej 250 zł lub wykonać przelew do ZUS na minimum 250 zł.
 6. Do 31 lipca 2021 roku otrzymać na konto wpływy o łącznej wartości co najmniej 1 000 zł (nie mogą pochodzić z twojego konta w innym banku, czy to indywidualnego, czy firmowego).
 7. Do 31 lipca 2021 roku wykonać płatności kartą debetową o łącznej wartości co najmniej 250 zł lub wykonać przelew do ZUS na minimum 250 zł.
 8. Do 31 lipca 2021 roku zawrzeć umowę trójstronną z bankiem i PayTel o najem terminalu oraz przyjmowania, realizacji i rozliczania transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub systemu BLIK.
 9. Do 31 lipca 2021 roku otrzymać na konto wpływy o łącznej wartości co najmniej 1 000 zł za rozliczanie transakcji opłacanych kartami płatniczymi.

W jakim banku najlepiej założyć konto firmowe z myślą o premii?

W przypadku promocji firmowych najwięcej zależy od rodzaju wykonywanej działalności oraz ponoszonych przez nas wydatków. Alior Bank proponuje na przykład 1500 zł premii rozłożonej na rok, ale zgarnięcie całej sumy wymagałoby nie tylko założenia konta, rozliczania się z niego z Urzędem Skarbowym czy aktywnego korzystania z karty kredytowej, ale również zaciągnięcia pożyczki oraz rozliczeń z klientami zagranicznymi.

Znacznie łatwiej będzie w przypadku promocji Santandera. Trudno jednak oszacować faktyczne dochody, ponieważ uzyskanie maksymalnego zwrotu 900 zł za płatności kartą Mastercard Business Debit wymaga wydawania 5000 zł miesięcznie przez pół roku. Zarobienie przez ten czas 300 zł wymaga wydatków na poziomie 1650 zł miesięcznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Ostatnio dodane telefony

[recent_products limit=”4″ columns=”2″]

Najnowsze artykuły

Najnowszy smartfon Apple do zadań pro: iPhone 15 Pro

Wrzesień 2023 roku zdecydowanie należał do marki Apple. Doczekaliśmy się aż sześciu nowości - dwóch modeli Apple Watch oraz...

Pokemon GO: Team GO Rocket w natarciu. Jakie kontry warto przygotować?

Jakie zasadzki szykuje na nas Team GO Rocket w 2022 roku? Mimo iż Giovanni Special Research nie jest obecnie dostępny, od 24 do 30...

Raids w Pokemon GO na grudzień 2021: rajdy i bossowie!

Raid to jedna z najpopularniejszych aktywności w Pokemon GO. Poznaj nowe raidy Tier 5 i Mega Raids w Pokemon GO na grudzień 2021 roku,...

Pokemon GO: nowe kody na grudzień 2021!

Właśnie pojawiły się nowe kody Pokemon GO na grudzień 2021! Gracze regularnie otrzymują w ten sposób przedmioty w ramach współprac marketingowych znanych firm z...

Darmowy internet ? promocje na grudzień 2021 roku

Jakie szanse na darmowy internet przewidziane zostały przez operatorów na grudzień 2021 roku? U części są to dodatkowe pakiety danych na kilka dni lub...

Powiązane artykuły

x