• O nas

Smartfony Samsung

Marka Samsung istnieje na rynku od 1938 roku. Jej założycielem jest Lee Byung-chul. Główna siedziba znajduje się w Korei Południowej w mieście Suwon. Obecnie przez zdecydowaną większość populacji uważana jest za jedną z najlepszych firm na rynku sprzedającą urządzenia mobilne. Rok 1987 roku był dość smutnym rokiem dla całej firmy, ponieważ zmarł jej właściciel. Zmusiło to do podzielenia przedsiębiorstwa na cztery grupy: Samsung, Shinsegae, CJ Group oraz Hansol. Warto również wspomnieć o tym, iż na początku Samsung zajmował się eksportem, a wraz z upływem lat wszystko to się zmieniało i pracownicy zaczęli pracować również w innych dziedzinach.

Samsung – Najlepsza marka na rynku

Główna marka Samsung Electronics została utworzona w roku 1969 i w tej chwili zatrudnia ona niespełna 300 tysięcy pracowników na całym świecie – w 58 krajach. Szacuje się, że tylko w roku 2003 spółka mogła pochwalić się obrotem na poziomie 101,7 miliarda dolarów, a więc trzeba przyznać, iż robi to naprawdę spore wrażenie. Samsung to marka, która znajduje się na liście 10 najlepszych firm na świecie. Jest to uzasadnione, ponieważ telefony, które produkują cieszą się niesamowitą popularnością wśród klientów oraz widać to na każdym kroku, że mamy tutaj do czynienia z jednym z najlepszych producentów smartfonów na całym świecie.

Wysokie ceny urządzeń Samsunga w parze z jakością

Trzeba jednak przyznać, iż cechą charakterystyczną tych urządzeń jest nie tylko dobra jakość wykonania, ale również wysoka cena. Warto spojrzeć na to z drugiej strony, gdyż wydamy na raz więcej pieniędzy, a będziemy mogli cieszyć się wysokiej jakości smartfonem nawet przez kilka lat. Warto, więc zastanowić się czy na tego typu produktach na pewno opłaca się oszczędzać. Zdecydowanie najlepsze smartfony od Samsunga mają w swojej nazwie przedrostek ”Galaxy” i jest to najpopularniejsza seria od tego producenta. Pierwszy tego typu model światło dzienne ujrzał w 2009 roku. Był to początek jednej z trzech flagowych serii.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 43