Smartfony LG

Za dzień powstania marki LG uważa się 1 październik 1958 roku. Założyciel marki to Koo In-Hwoi. Jeśli chodzi o pierwszy produkt tej marki to było nim radio LG A-501, którego pierwszy egzemplarz sprzedał się w roku 1959. Pierwszym modelem telefonu był GS-1 i światło dzienne na rynku ujrzał w 1961 roku. Warto wspomnieć również o tym, iż lata 70-te to okres, kiedy marka LG połączyła się z Lucky Chemical Company.

Zmiana nazwy na LG w latach 90-tych

Przez taki obrót spraw całe przedsiębiorstwo nosiło nazwę Lucky Goldstar Group, jednak tylko do roku 1995. Biorąc pod uwagę Koreę Południową dzisiejsza marka LG to czwarte, jeśli chodzi o wielkość przedsiębiorstwo zaraz po Samsung Group, Hyundai Motor Group i SK Group. Na potwierdzenie tego jak dużą spółką jest LG można przytoczyć pewnego rodzaju statystyki, bo obecnie w całej firmie pracuje ponad 200 tys. pracowników. Powinniśmy jednak wrócić jeszcze do roku 1996 kiedy to obroty w firmie były na poziomie 73 miliardów dolarów co okazało się być rekordem w całej bogatej historii. Na pewno taki stan rzeczy bardzo pozytywnie wpłynął na dalszy rozwój całej marki.

Marka LG w Polsce

Tak było na świecie, a jak dokładnie wygląda to w naszym kraju? Firma istnieje na terenie Polski od roku 1997, jednak występuje pod nazwą LG Electronics Polska. Przez dwa lata, no od 2004 do 2006 roku prezesem spółki w Polsce był Dong Woong Shin. Od tamtego czasu, aż do dzisiaj jest nim Young Ik Lee. Na terenie naszego kraju znajduje się fabryka zlokalizowana w Mławie, a została otworzona w 1999 roku. Główny cel działania tego obiektu to montaż odbiorników telewizyjnych. Jednak jak wiadomo nie jest to główny cel tej marki, bo zajmuje się ona przede wszystkim produkcją telefonów komórkowych. Jakie one są i jaki jest najnowszy model? Jeśli chodzi o smartfony od LG to jak najbardziej cieszą się one dużą popularnością wśród klientów i wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Przejdźmy teraz do najnowszego modelu oferowanego przez tego producenta.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

x

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34